کد خبر : 74348تاریخ ثبت : 1397/7/15 09:47:21

پیام‌های عاشورا برای زندگی اجتماعی و سیاسی همگان کاربرد دارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: پیام‌های آموزنده عاشورای حسینی در همه ابعاد آن برای زندگی اجتماعی و سیاسی برای هنگام کاربرد دارد.

به گزارش کوگانا

حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی‌نژاد عصر امروز در همایش احیاء نماز و قیام امام حسین(ع) در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر، اظهار داشت: تمام سخنان، حرکات و سکنات امام حسین(ع) از مدینه تا کربلا و همچنین منازلی که در آن توقف می‌کرد پیام‌های آموزنده و کاربردی برای زندگی اجتماعی و سیاسی همگان دارد.

اعلمی‌نژاد با تاکید بر اینکه امام حسین(ع) راه اعتقادی، اخلاقی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حرکت خود را برای ما به روشنی نشان داده است، گفت: یکی از پیام‌های اساسی امام حسین(ع) در کربلا احیاء نماز است.

وی با بیان اینکه نماز در عبادات از جایگاهی برخوردار است که تعطیل بردار نیست، افزود: اگر بخواهیم بزرگترین کارهای ما به نتیجه مطلوب برسد باید آن را از طریق نماز انجام دهیم.

اعلمی‌نژاد با اشاره اینکه افضل عبادات، نماز بوده و نتیجه همه اعمال ما در نماز است تاکید کرد: اگر ما نماز نداشته باشیم تمام اعمال ما ابتر است و مقبول حق واقع نمی‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: جامعه‌ای که در آن به نماز بی‌اهمیتی شده و در آن نماز تعطیل شود همه چیز تعطیل می‌شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه