کد خبر : 74293تاریخ ثبت : 1397/7/14 19:58:37
خداحافظی پارس جنوبی جم با جام حذفی

خداحافظی پارس جنوبی جم با جام حذفی

پارس جنوبی جم از صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بازماند.

به گزارش کوگانا زردپوشان تیم پارس جنوبی جم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال، از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف سفیدپوشان ماشین سازی تبریز رفتند.

نیمه نخست این دیدار بدون گل پایان یافت و دو تیم به امید کسب برتری در نیمه دوم به رختکن رفتند. تیم ماشین سازی تبریز در دقیقه ۵۹ با گلزنی سید احمد موسوی که در دقیقه ۴۶ کارت زرد گرفته بود، پیش افتاد تا کار برای جمی‌ها دشوار شود.

پس از این گل، بازیکنان پارس جنوبی بار‌ها به دروازه حریف حمله کردند، اما به در بسته خوردند تا اینکه در دقیقه ۹۲ حامد نورمحمدی گل تساوی بخش را به ثمر رساند تا کار به وقت اضافه کشیده شود.

۱۵ وقت اضافه اول، بدون تغییری در نتیجه به پایان رسید. 

در وقت اضافه دوم در پی اشتباه بازیکنان پارس جنوبی جم، ماشین سازی تبریز در دقیقه ۱۱۶ توانست با گل محمد خرم الحسینی که دقیقه ۱۱۰ وارد میدان شده بود، نتیجه را به نفع خود کند تا بازی با همین نتیجه به نفع تبریزی‌ها تمام شود و پارس جنوبی جم با جام حذفی خداحافظی کند.

علاوه بر موسوی، فرید بهزادی کریمی و مسیح زاهدی دیگر اخطاری‌های ماشین سازی بودند و از پارس جنوبی جم نیز امیر میربزرگی کارت زرد گرفت.

تیم سیراف کنگان دیگر نماینده استان بوشهر در این رقابت‌ها نیز دیروز با شکست پنج بر دو مقابل مس کرمان از جام حذفی کنار رفت.

انتهای پیام/ط

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1397/7/14/8756126_736.jpg

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه