کد خبر : 74211تاریخ ثبت : 1397/7/12 20:56:44
یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در جنگ اقتصادی خواهیم شکست/ریال قوی‌ترین پول منطقه خواهد شد/باید به قدرت اول منطقه تبدیل شویم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام :

یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در جنگ اقتصادی خواهیم شکست/ریال قوی‌ترین پول منطقه خواهد شد/باید به قدرت اول منطقه تبدیل شویم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بوشهر گفت: با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت‌های عظیم درون کشور ما یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در اقتصاد شکست خواهیم داد.

به گزارش کوگانا محسن رضایی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاه محمد رسول الله افزود: باید با تلاش فعالیت‌های مردمی در حوزه صنعت، دانش و فناوری و اقتصاد را افزایش دهیم تا به قدرت اول منطقه تبدیل شویم زمانی ما از فرماندهان جوان قهرمانانی بزرگ ساختیم و اکنون نیز باید در همین مسیر حرکت کنیم.

وی بیان کرد:با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت‌های عظیم درون کشور ما یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در اقتصاد شکست خواهیم داد و به پشتوانه توان داخلی به بلندترین قله اقتصادی منطقه خواهیم رسید و ریال ما قویترین پول منطقه خواهد شد.

محسن رضایی تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ائتلافی به محوریت آمریکا در سطح جهان و عربستان در منطقه علیه ایران شکل گرفته است.

وی خاطرنشان کرد:بعضی وقت ها اروپایی ها هم به اسرائیلی ها می پیوستند و گاهی فاصله می گرفتند اما  اسرائیل همیشه ضلع سوم مثلث بود.این مثلث  نتوانست از اقتدار ایران جلوگیری کند, ایران با گذر از همه ناملایمات قدرت منطقه شد و از جنگ ,ترور و انفجار عبور کرد مثل یک قله بلند اقتدار در داخل و خارج از منطقه.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ائتلاف ضد ایرانی از ۱۵ سال پیش تاکنون در زمینه اقتصادی در محور مبارزه اقتصادی با ملت و دولت ایران قرار شکل گرفته است و رمز موفقیت ایران در مبارزه، ایستادگی، صبر، زنده کردن توانایی‌ها و شایسته‌سالاری است.

انتهای پیام/ط

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه