کد خبر : 74145تاریخ ثبت : 1397/7/8 07:54:22
کشف 192 کیلو گرم مواد مخدر در شهرستان کنگان

کشف 192 کیلو گرم مواد مخدر در شهرستان کنگان

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان: از ابتدای سال جاری بیش از 192 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 206 درصد افزایش دارد.

به گزارش کوگانا سرهنگ "رهام رضایی" اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از192 کیلوگرم انواع موادمخدر در این شهرستان  کشف و 43نفرخرده فروش (قاچاقچی) مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان با بیان اینکه کشف موادمخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 206 درصد افزایش دارد خاطرنشان کرد: هیچ نقطه‌ای از شهرستان برای قاچاقچیان موادمخدر امن نیست، چرا که در کوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.

سرهنگ رضایی از اجرای طرح مبارزه با موادمخدر خبر داد و بیان کرد: در سال جاری تا کنون  60مرحله طرح های مبارزه با مواد مخدر(ارتقاء امنیت اجتماعی،پاکسازی نقاط آلوده و کنترل محورهای مواصلاتی) در سطح

شهرستان به مرحله اجرا در آمده است که در این راستا  143 نفر معتاد و43نفر خرده فروش دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضایی جهت رسیدگی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ رضایی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در این امر ،امنیت را یک نعمت بزرگ عنوان کرد و افزود:مردم به عنوان پشتوانه امنیت حساس هستند و خدمتگزاران خود را در این راستا یاری می کنند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه