کد خبر : 73822تاریخ ثبت : 1397/7/1 12:41:23

تراش الماس سیاه/ منشا برانکو را پشیمان کرد

بازیکن پرسپولیس با درخشش خود توانست برانکو را پشیمان کند.

به گزارش کوگانا

گادوین منشا با درخشش در تیم پیکان به فوتبال ایران معرفی شد. قدرت بدنی بالای این بازیکن مورد توجه برانکو، سرمربی پرسپولیس قرار گرفت تا منشا به جمع قرمزهای پایتخت اضافه شود.

بعد از پیوستن این بازیکن به پرسپولیس انتظارات از منشا افزایش یافت اما وی هرگز نتوانست عملکرد خوب خود را در پیکان تکرار کند. فصل گذشته منشا نتوانست در رقابت‌های لیگ برتر عملکرد خوبی برای پرسپولیس داشته باشد. بسیاری از منتقدان نسبت به خرید قرمزها واکنش نشان دادند اما منشا در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا همه را غافلگیر کرد و توانست 4 گل برای قرمزها به ثمر برساند.

در لیگ هجدهم با جدایی طارمی سرمربی پرسپولیس از زوج علیپور و منشا استفاده کرد اما این بازیکن همانند فصل گذشته نتوانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و برانکو تصمیم گرفت در نیم فصل این بازیکن را در لیست سیاه خود قرار دهد. سرمربی قرمزها با دو کارته شدن سیامک نعمتی در دیدار رفت مقابل الدحیل مجبور شد بار دیگر از زوج طارمی و منشا استفاده کند. منشا باز هم نشان داد برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا از انگیزه بیشتری برخوردار است.

قدرت بدنی بالای منشا باعث شد تا مدافعان الدحیل مقابل الماس قرمزها به زانو درآیند. زوج منشا و علیپور توانست سرخپوشان را در لیگ قهرمانان ماندگار کند. منشا در دیدار با الدحیل 12 کیلومتر دوید و یکی از بهترین بازی های خود در پرسپولیس را به نمایش گذاشت تا پروفسور قرمزها نسبت به فروش منشا پشیمان شود. اکنون سرخپوشان برای رسیدن به قهرمانی در آسیا بر روی الماس سیاه خود حساب ویژه ای باز کرده است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه