کد خبر : 73799تاریخ ثبت : 1397/7/1 09:44:57

نکونام:به من بگویید پس چه چیزی پنالتی است؟

جواد نکونام پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال درباره بازی‌های سخت تیمش در هفته‌های نخست لیگ برتر گفت: ما با تمام تیم‌های مدعی لیگ برتر بازی کردیم. همه این تیم‌ها مدعی قهرمانی و یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند. پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا تلاش می‌کند. استقلال در گروهش اول شده و السد به سختی این تیم را شکست داد. هفته آینده باید با سایپا بازی کنیم که در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت. سپس به مصاف سپاهان می‌رویم که مدعی قهرمانی لیگ برتر است.

به گزارش کوگانا

سرمربی نساجی قائمشهر گفت: ما باید مقابل همه این تیم‌ها خوب بازی کنیم. برای من هم بسیار بهتر بود که بین این بازی‌های سخت با چند تیم که مدعی قهرمانی نیستند، بازی می‌کردیم. نکونام درباره نیمکت‌نشینی امید سینک با وجود قرارداد یک میلیارد تومانی اظهار کرد: شما قیمت قرارداد این بازیکن را نمی‌دانید. اما بازی کردن و یا بازی نکردن یک بازیکن وابسته به تصمیم من است. من با این تیم زندگی می‌کنم و تصمیم می‌گیرم چه کسی بازی می‌کند. او هیچ مشکلی ندارد و امروز هم بدون مشکل بازی کرد.

نکونام با ابراز خوشحالی از مربیگری مقابل تیم سابقش گفت: قبلا هم گفتم تمام عرقم نسبت به نساجی است و امروز تلاش کردم نتیجه خوبی را به دست بیاوریم. دیدید که استقلال بازی را هجومی شروع کرد و چهار مهاجم داشت. ما در چند موقعیت اشتباه داشتیم اما استقلال موقعیتی نداشت که به گل برسد فقط در اواخر بازی یک فرصت داشتند که حامد لک به خوبی فضا را بسته بود. استقلال موقعیت زیادی در این دیدار نداشت. ما می‌توانستیم روی موقعیت‌هایمان به گل برسیم.

او با اشاره به دو صحنه مشکوکی که در برخورد بازیکنان استقلال و نساجی رخ داد، گفت: نمی‌خواهم درباره صحنه‌ها صحبت کنم اما قصدم این است که بدانم آیا خطای پنالتی رخ داده یا خیر؟ می‌خواهم اطلاعاتم را بالاتر ببرم و بدانم به چه چیزهایی خطای پنالتی می‌گویند. فقط این را می‌گویم امیدوارم که اشتباه نکرده باشم چراکه در غیر این صورت هفت بازی است که تصمیمات تاثیرگذار علیه تیم ما گرفته می‌شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه