کد خبر : 73364تاریخ ثبت : 1397/6/23 01:25:47

کادناسر: بارسلونا 6.6 میلیون یورو از پول فروش نیمار را به یک واسطه برزیلی داده است!

کاری نماینده باشگاه در فوتبال برزیل است و مطابق انتظار در تقریبا همه انتقال‌ها، سهم دارد.

به گزارش کوگانا

6.6 میلیون یورو از درآمد حاصل از فروش نیمار به پاری سن ژرمن، به آندره کاری، نماینده بارسلونا در فوتبال برزیل رسید.

ستاره برزیلی در تابستان 2013 و یک سال زودتر از موعد مقرر از سانتوس به بارسلونا پیوست. انتقالی پر از ابهام که هنوز هم پرونده‌اش در دادگاه‌های اسپانیا و برزیل باز است. هنوز کسی نمی‌داند بارسلونا برای جذب نیمار دقیقا چه رقمی پرداخت کرد. یکی از افرادی که باعث شد این انتقال زودتر از موعد شکل بگیرد، آندره کاری، نماینده نام آشنای بارسا در فوتبال برزیل بود. او رابطه بسیار خوبی با پدر نیمار داشت و دارد و به کمک همین رابطه خوب توانست انتقال را شکل بدهد.

کاری یکی از پرنفوذترین واسطه‌های فوتبال برزیل است که رد پایش را تقریبا در هر انتقال بزرگی از برزیل به اروپا می‌توان مشاهده کرد. بارسلونا بلا استثنا برای خرید هر بازیکن برزیلی ابتدا با کاری تماس می‌گیرد. مطابق انتظار این واسطه در همه قراردادها هم سهم دارد!

کادناسر کاتالونیا گزارش داده که طبق توافق امضا شده میان ساندرو راسل، رئيس اسبق بارسا که نیمار در زمان ریاست او خریداری شد و آندره کاری، 3 درصد از رقم انتقال نیمار به تیمی دیگر به این واسطه می‌رسد. بارسا مقاومت زیادی کرد تا این رقم را پرداخت نکند و اصرار داشت که نیمار برخلاف میل آنها از بارسا جدا شده اما به گفته این منبع، نهایتا مجبور به پرداخت رقم 6.6 میلیون یورو به کاری شده است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه