کد خبر : 73359تاریخ ثبت : 1397/6/23 01:21:19
گزارش لحظه به لحظه از #رزمایش_خدمت؛

بسیجیان 23 استان کشور پای کار آمدند

از 9 شهریور ماه تا امروز مارش رزمایش بزرگ محمدرسول‌الله 2 با عنوان "رزمایش خدمت"‌ به منظور سازندگی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم 23 استان کشور نواخته شده و امروز نیز بسیجیان استان‌‎های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی لباس خدمت به تن کردند.

به گزارش کوگانا

رزمایش خدمت تحت عنوان رزمایش اقتدار محمد رسول‌الله 2 توسط گردان‌های بیت‌المقدس سراسر کشور از روز جمعه آغاز شد و تا 28 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

در این رزمایش که با حضور بیش از 700 هزار نفر از نیروهای داوطلب بسیجی در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، قرار است اقدامات جهادی مختلفی در سطح شهرها و روستاهای محروم و دورافتاده انجام گیرد.

در حال حاضر و تا به امروز 23 استان خراسان رضوی، لرستان، بوشهر، همدان، هرمزگان، گیلان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، ایلام، گلستان، قم، کهگیلویه و بویراحمد، اردبیل، خراسان شمالی، سمنان، زنجان، قزوین، البرز، مرکزی و اصفهان در این رزمایش شرکت کرده‌اند و امروز نیز بسیجیان استان‌‎های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به رزمایش خدمت می‌پیوندند. طی روزهای آینده نیز بسیجیان سایر استان‌های کشور به رزمایش خدمت و اقتدار می‌پیوندند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه