کد خبر : 73349تاریخ ثبت : 1397/6/21 10:29:29
الماسی در منزل بازیکن پارس جنوبی چه گفت؟/ نماینده شهر یا نماینده رای!

الماسی در منزل بازیکن پارس جنوبی چه گفت؟/ نماینده شهر یا نماینده رای!

حدود 5 سالی است که پارس جنوبی حیات خود را در فوتبال ایران سپری می کند. مدیران منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس در راستای مسئولیت های اجتماعی که دارند امتیاز این تیم را خریداری کرده و در حالی که فشارها برای انتقال امتیاز این تیم به بوشهر زیاد بود این تیم در جم کارش را آغاز کرد تا به قول هواداران جم با پارس جنوبی نام شان جهانی شود.

به گزارش کوگاناحدود 5 سالی است که پارس جنوبی حیات خود را در فوتبال ایران سپری می کند. مدیران منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس در راستای مسئولیت های اجتماعی که دارند امتیاز این تیم را خریداری کرده و در حالی که فشارها برای انتقال امتیاز این تیم به بوشهر زیاد بود این تیم در جم کارش را آغاز کرد تا به قول هواداران جم با پارس جنوبی نام شان جهانی شود.


حالا با گذشت چند سال از تمام مشکلاتی که مدیران باشگاه پارس جنوبی برای روی پا نگه داشتن این تیم پشت سر گذاشته اند به نظر می رسد عده ای این تیم را وام دار خودشان می دانند. هواداران پرشور جمی که صرفا برای موفقیت این تیم صدها کیلومتر سفر می کنند و حنجره شان را برای موفقیت دورتموندهای ایرانی خش دار می کنند حالا باید شاهد دعواهای سیاسی بر سر این تیم باشند. یکی از کسانی که طی دو سال اخیر تلاش زیادی کرد تا موفقیت های پارس جنوبی را به نوعی به خودش نسبت دهد نماینده شهر جم در مجلس شورای اسلامی بود.


سکینه الماسی که با حضورش در رختکن پارس جنوبی و جایگاه ویژه ورزشگاه تختی جم سعی کرد که نشان دهد به دنبال حمایت از این تیم است اما در عمل برای مدیریت و مالکیت این باشگاه نقشه های زیادی در سر داشت. فارغ از دعواهای سیاسی که بین او و مدیران منطقه ویژه وجود دارد به نظر می رسد خانم الماسی نماینده رای باشد تا نماینده شهر! او که بارها با حضور در تمرینات پارس جنوبی اعلام کرده بود به دنبال درآمد برای این باشگاه است عملا با شعار سعی کرد تا افکار عمومی حوزه انتخابی اش را تحت تاثیر قرار دهد.


الماسی حتی در مجلس هم برای موفقیت پارس جنوبی و ابطال رای مجلس مبنی بر عدم کمک نهادهای دولتی از جمله وزارت نفت به تیم های قهرمانی کاری از پیش نبرد اما به جای رایزنی در مجلس به رایزنی با بازیکنان بومی پارس جنوبی مبادرت کرد. این نماینده جمی ها در مجلس در روزهایی که بحران مالی گلوی این باشگاه را آن هم در شرایطی که روند صعودی تیم در لیگ برتر مورد تحسین همگان بود به منزل یکی از بازیکنان رفت تا او را علیه مدیران باشگاه بشوراند.


الماسی با حضور در منزل این بازیکن اهل کنگان عملا به دنبال کسب رای رفت چرا که با وعده هایی که او در منزل این بازیکن داد هیچ اتفاقی رخ نداد. الماسی هنوز هم بعد از دو سال قرار است 600 میلیون تومان کمک به باشگاه داشته باشد اما هیچ اتفاقی رخ نداده است و او به جای جنجال های سیاسی با مدیران منطقه ویژه بهتر بود به فکر مشکلات مردم حوزه انتخابی اش باشد تا اینکه بخواهد با فرافکنی فقط کسب رای کند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه