کد خبر : 73316تاریخ ثبت : 1397/6/21 08:38:29

اعزام 900 مبلغ در ماه محرم به نقاط مختلف استان بوشهر

مدیرکل تبلیغات بوشهر از اعزام 900 مبلغ در ماه محرم به نقاط مختلف استان در ماه محرم خبرداد و گفت: برنامه‌های مهمی در عرصه‌های مختلف فرهنگی در بوشهر تدوین شده است.

به گزارش کوگاناحجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ظهر امروز در همایش طلایه‌داران تبلیغ در استان بوشهر با بیان اینکه باید از فرصت ماه محرم  با تلاش روحانیون در نهادینه کردن فرهنگ عاشورا در جامعه استفاده شود، اظهار داشت: کی از رسالت‌های مهم شبکه تبلیغ در ماه محرم تبیین فلسفه قیام عاشورا است که این مهم در ابعاد گوناگون باید تحلیل و بررسی شود.

وی با اشاره به نقش شبکه تبلیغ در حوزه‌های مختلف، افزود: در ماه محرم حدود 900 روحانی به عنوان طلایه‌داران تبلیغ با اعزام به نقاط مختلف استان بوشهر برای تقویت باورهای دینی ، احیاء امر به معروف و نهی از منکر و روحیه انقلابی‌گری در جامعه فعالیت می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر همچنین خواستار حرکت همه اقشار مردم و به‌ویژه بانیان مراسم عزاداری محرم در جهت شناساندن و تبیین معارف حسینی در جامعه و برنامه ریزی منظم برای اجرای برنامه های محتوایی در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (ع) شد.

وی افزود: امیدواریم همه فعالان اجرای مراسم عزاداری های محرم و صفر در سطح استان فعالیت های خود را بر اساس سیاست های ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های دینی استان انجام دهند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه