کد خبر : 73314تاریخ ثبت : 1397/6/21 08:26:20

انتشار فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»

فراخوان شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» منتشر شد.

به گزارش کوگانا

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، تهیه‌کنندگان و مستندسازان ضمن مطالعه آیین‌نامه‌ جشنواره، تا روز سی‌ویکم شهریورماه سال جاری فرصت دارند که مشخصات جدیدترین آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره به نشانیwww.irandocfest.ir  ثبت کرده و نسخه‌ای از فیلم را حداکثر تا ١٠ مهرماه جهت بازبینی به دفتر جشنواره سینماحقیقت ارائه کنند.

بخش‌های رقابتی جشنواره انتخاب و داوری فیلم‌های بخش «مسابقه ملی» در سه گروه مستندهای کوتاه (تا ٤٠ دقیقه)، مستندهای نیمه‌بلند (از ٤٠ تا ٧٠ دقیقه) و مستندهای بلند (بالای ٧٠ دقیقه) که همین الگو در بخش «مسابقه بین‌الملل» هم لحاظ خواهد شد.

من اینکه در بخش ویژه «جایزه شهید آوینی» هم بدون قید زمان فیلم، به ٣ اثر برگزیده تندیس طلایی، نقره‎ای و برنزی شهید آوینی اهدا خواهد شد.

به مناسبت چهلــمین سالگرد پیـــروزی انقـلاب اسـلامی امسال یک جایزه ویژه تــدارک دیده شده که طی آن تنــدیس جشنواره، دیپــلم افتــخار و مبلغ 150 میلیون ریال به بهترین فیلم جشنواره با این موضوع اهدا می‌شود.

 دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران "سینماحقیقت" به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد، طی روزهای ١٨ تا ٢٥ آذرماه ١٣٩٧ در تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه