کد خبر : 73205تاریخ ثبت : 1397/6/15 19:45:41

برگزاری اردوی جهادی ۷ روزه گروه جهادی قدس دانش آموزی+ تصویر

اردوی جهادی هفت روزه گروه جهادی قدس دانش آموزی در روستای تنبک( شهرستان کنگان) برگزار گردید.

به گزارش کوگانا پاسدار محمود موذن فرمانده حوزه قدس دانش آموزی  اظهار داشت: باید با برگزاری اردوهای جهادی، دانش آموزان را تربیت اسلامی کنیم تا با انگیزه، راه ۳۶ هزار شهید دانش آموز را ادامه دهند تا برای به دست گرفتن سکان مملکت اسلامی آمادگی کامل داشته باشند.

موذن با بیان اینکه برگزاری اردوهای جهادی و ایجاد حلقه صالحین از راه های تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است، بیان داشت: نیاز است در کنار تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب، آموزش های مهارتی نیز داده شود تا بتوانند در عرصه های مختلف کشور موفق باشند.

وی  با اشاره به مرمت و بازسازی ۲ مدرسه در سطح شهرستان کنگان ، یادآور شد: حاصل اقدامات انجام گرفته در بسیج دانش اموزی، برگزاری دو اردوی جهادی هفت روزه در شهرستان است.

مسئول بسیج دانش‌آموزی حوزه قدس کنگان با تاکید بر تخصص گرایی در اردو‌های جهادی از به کارگیری دانش آموزان کارآموز در اردو‌های جهادی خبر داد تا کارآموزی خود را در این اردو‌ها سپری کنند.

موذن  با اشاره به این مطلبدر اردو‌های جهادی تابستان گذشته ۲۵ مدرسه ترمیم شد، تصریح کرد: ورود دانش آموزان و دانش جویان در این اردو‌ها باعث بالا رفتن سرعت کار‌ها و کاهش هزینه‌ها می‌شود.

وی اضافه کرد: تمام اعضای تیم دانش آموز هستند و در صدد افزایش و استفاده بهینه از شور جوانی دانش آموزان در اردو‌های جهادی هستیم.

وی در آخر  اضافه کرد: مسئولیت دادن به دانش آموزان هویت دادن به آنهاست که در اجتماعی شدن ان‌ها بسیار بسیار موثر است و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس جوانان می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

    

.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه