کد خبر : 72997تاریخ ثبت : 1397/6/5 08:44:02
 در هفته دولت 8 پروژه عمرانی در شهرستان کنگان افتتاح و اجرایی شد+ تصویر

در هفته دولت 8 پروژه عمرانی در شهرستان کنگان افتتاح و اجرایی شد+ تصویر

در سومین روز از هفته دولت 8 پروژه عمرانی با اعتبار 19 میلیارد و 500 میلیون تومان در شهرستان کنگان با حضور استاندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کنگان ، امامان جمعه و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و اجرایی شد.

به گزارش کوگانادر سومین روز از هفته دولت 8 پروژه عمرانی با اعتبار 19 میلیارد و 500 میلیون تومان در شهرستان کنگان با حضور استاندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کنگان ، امامان جمعه  و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و اجرایی شد.

سالن چند منظوره هلال احمر، گازرسانی به شهرک های جدید کنگان، ساختمان کتابخانه عمومی سیراف، چمن مصنوعی روستای شیرینو ، آبرسانی به روستاهای لاورده و لاور گل و مجتمع رفاهی چاه مجنون  در شهرستان کنگان افتتاح شد.

فتح اله نوروزی فرماندار کنگان در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: سالن چند منظوره هلال احمر، گازرسانی به شهرک های جدید کنگان، ساختمان کتابخانه عمومی سیراف، چمن مصنوعی روستای شیرینو، مدرسه ۶ کلاسه ایمان سهیل روستای شیرینو  ، آبرسانی به روستاهای لاورده و لاور گل ، مجتمع رفاهی چاه مجنون است طرح های افتتاحی است که اعتبار آنها از محل سفر رهبر معظم انقلاب، کمک وزارت نفت، خصوصی ، استانی و شهرستانی تامین شده است.
فتح الله نوروزی افزود: با افتتاح شبکه آبرسانی به روستاهای دور افتاده لاورده و لاورگل مشکل آب ۱۵۰ خانوار ساکن در این ۲ روستا پس از سال ها حل شده است.اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه