کد خبر : 72860تاریخ ثبت : 1397/5/28 11:13:22
فرماندار کنگان:

شبکه تلفن ثابت در شهرستان کنگان توسعه یابد

فتح‌الله نوروزی ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: انسان موجودی اجتماعی است، نیاز به ارتباط با محیط خود دارد، پس نیاز به وسلیه های ارتباطی دارد.

به گزارش کوگانافتح‌الله نوروزی ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: انسان موجودی اجتماعی است، نیاز به ارتباط با محیط خود  دارد، پس نیاز به وسلیه های ارتباطی دارد.

وی با بیان اینکه کنگان به عنوان سومین شهرستان پر جمعیت استان است، اضافه کرد: اقداماتی خوبی با حضور جناب عالی در دولت اتفاق افتاده است.

فرماندار کنگان در ادامه با اشاره به کمبودهایی که شهرستان کنگان دارد، بیان کرد: توسعه شبکه تلفن شهری یکی از نیازها و مطالبات مردم است که انتظار داریم با ورود به این موضوع شاهد رفع آن باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کنگان و راه‌های ارتباطی آن، تکمیل شدن خطوط تلفن همراه و پوشش خطوط تلفن همراه برای همه شرکت‌ها خوب خواهد بود و باعث تأثیرگذاری خوب در اشتغال زایی روستاها خواهد شد.

نوروزی تصریح کرد: مسله پست بانک و تامین نیروی انسانی در این سازمان و مستقل شدن آن نیز از دیگر مطالبات مردم شهرستان دیر است..

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه