کد خبر : 72642تاریخ ثبت : 1397/5/14 07:49:37

منافقان پشت نقاب آماده برای نفاق

منافقان در آنسوی مرز‌ها و در داخل کشور نیز پشت نقاب نفاقشان کمین کرده‌اند و منتظرند تا از هر کوتاهی در کشور سوء استفاده کنند.

به گزارش کوگانا

نوروزی؛* تاریخ پرفراز و نشیب ایران از گذشته تا کنون این تجربه را به یادگار گذاشته است که نمی‌توان به ایادی کفر و استکبار جهانی اعتماد کرد و به وعده‌های پوچ و خودخواهانه آن‌ها توجه کرد چرا که خوی استکباری و استعماری و اسلام ستیز آن‌ها همیشه وجود داشته است و همواره درصدد آن هستند که کشور‌های دیگر را تحت سیطره خود دربیاورند و به هیچ وجه خواهان رشد و پیشرفت کشور‌های دیگر علی الخصوص ایران اسلامی نیستند.


اکنون و در این برهه‌ حساس زمانی همگی به خوبی آگاه هستیم که دشمنان و منافقان در آنسوی مرز‌ها و در داخل کشور نیز پشت نقاب نفاقشان  کمین کرده اند و منتظرند تا از هر کوتاهی در کشور سوء استفاده کنند؛ اما در شرایط کنونی و با توجه به جنگ اقتصادی موجود آیا باز هم زمان آن نرسیده است که دولت به وعده‌های انتخاباتی خود عمل کند و بیش از پیش به معیشت مردم توجه داشته باشد و اجازه ندهد روز به روز به مشکلات و آلام مردم اضافه شود و فرصت سوء استفاده را برای منافقان و کوردلان فراهم نکند؟ اینگونه نباشد که مردم مشاهده کنند که دولت کشور را به حال خود رها کرده و امید‌ها نا امید شود.

گره زدن مسائل داخلی کشور به قراردادی همچون برجام اشتباهی بود که تا مدت‌ها بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌ها را معتل خود کرد. برای یک دولت جای تاسف است که جوانان خود را رها نماید وچشم امید به بیگانگانی داشته باشد که روزی مردم از دخالت‌های آنان در کشورشان دست به قیام گذارندند و پهلوی خائن وبله گوی بی چون چرای آنان را سرنگون ساختند.
 
آمریکا گرگ صفتی خود را سالهاست که نمایان کرده است و مسئولان نباید که بدون هیچ برهانی بر سر عهد نامه‌ی یک طرفه خود بمانند و حتی با خارج شدن علنی دشمن از این عهد نامه حاضرنشوند که دل از آن بکنند و حتی نیم نگاهی هم به نیرو‌های بالقوه موجود در جوانان این مرز و بوم داشته باشند. از طرفی نارضایتی عمومی یکی دیگر از مسائلی است که باعث می‌شود برخی نسبت به نظام و آرمان‌های انقلاب دلسرد شده و تسلیم خواسته‌های دشمنان شوند.

اما تنها راه حل بحران اقتصادی لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی تلاش جهادی و انقلابی همه مسئولین در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و حمایت از تولید داخلی است. به کار گیری نیروی تازه نفس جوان و اعتماد به آنان در حل مسائل داخلی کشور میتواند به وضع موجود کمک کند و در واقع گره کار ایران به دست جوانان خوش فکر ومملو از ابتکار ایرانی است که باز می‌شود، در حالیکه برخی مسئولین جوانان و دانشجویان را با یک سری حواشی تمسخر برانگیز درگیر کرده وانجام هرگونه اقدام عملیاتی را از آنان می‌گیرند.
 
مقاومت ملت قیور ایران در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمنان به خصوص تحریم‌های اقتصادی در چهل سال عمر انقلاب این نوید را میدهد که ان شاالله با کوشش همگانی در تمامی زمینه‌ها میتوانیم از این بحران نیز عبور کنیم.

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان هم همانند سایر جوانان انقلابی کشور آماده است تا با بصیرت خود، داشتن روحیه جهادی و تلاش مضاعف در حل مشکلات معیشتی مردم به دولت و مسئولان کمک کند، و خواسته‌های به حق مردم را از آنان مطالبه کند.
 
 
 نوروزی - دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان
 
اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه