کد خبر : 72597تاریخ ثبت : 1397/5/14 06:50:57

انتخاب ۲۰ بازیکن نهایی سخت بود/ درهای تیم امید به روی همه باز است

مدیر تیم فوتبال امید تاکید کرد درهای این تیم به روی بازیکنان شایسته حتی بعد از بازیهای آسیایی بازخواهد بود.

به گزارش کوگانا

حمید استیلی در مراسم بدرقه تیم فوتبال امید ایران به بازیهای آسیایی که عصر امروز شنبه برگزار شد ضمن اشاره به آخرین وضعیت این تیم گفت: باید تشکر کنم از همه کسانی که کمک کردند تا تیم امید به این مرحله برسد. مربیانی که برای تیم امید زحمت کشیدند و مسئولانی که حمایت کردند تا با تیم زیر ۲۱ سال راهی جاکارتا شویم. 

وی ادامه داد: برای انتخاب تیم امید حدود ۱۰۰ بازیکن را زیر نظر گرفتیم و اردوهای مختلفی را برگزار کردیم تا در نهایت به نفرات فعلی رسیدیم. البته انتخاب ۲۰ بازیکن کار بسیار سختی بود اما ناچار شدیم چند بازیکن خوب را کنار بگذاریم. 

استیلی افزود: البته این پایان راه نیست و بعد از بازیهای آسیایی درهای تیم ملی به روی همه بازخواهد بود و قطعا بازیکنان شایسته دیگری می توانند به اردوی تیم امید اضافه شوند. ضمن اینکه بازیکنانی هم که کنار گذاشته شده اند دوباره به تیم دعوت خواهند شد. 

مدیر تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: سعی کردیم بهترین بازیکنان را انتخاب کنیم تا بتوانیم با موفقیت در بازیهای آسیایی باعث شادی مردم ایران شویم. قطعا این تیم می تواند در آینده نتایج خوبی کسب کند و طلسم حضور در المپیک را بشکند و به تیم ملی هم کمک کند. 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه