کد خبر : 72424تاریخ ثبت : 1397/4/29 19:45:15
در سال 96، 270 هزار نفر به درمانگاه تامین اجتماعی مراجعه و خدمات دریافت نمودند مدیر پلی کلینیک بوعلی تامین اجتماعی کنگان:

در سال 96، 270 هزار نفر به درمانگاه تامین اجتماعی مراجعه و خدمات دریافت نمودند

مدیر پلی کلینیک بوعلی تامین اجتماعی کنگان گفت: در سال 96، 270 هزار نفر به این مرکز درمانی مراجعه که به طور متوسط ماهانه بیش از 22 هزار مراجعه و خدمات دریافت نمودند.

به گزارش کوگانا مدیر پلی کلینیک بوعلی تامین اجتماعی کنگان با حضور در مصلای کنگان قبل از خطبه های نماز جمعه این شهر  گفت: این مرکز درمانی وابسته به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر در راستای تحقق اهداف و انجام تعهدات سازمان تامین اجتماعی در ارائه درمان مستقیم بصورت رایگان به بیمه شدگان ارائه خدمات می نماید.

علی ربانی زاده اظهار داشت: رسالت این مرکز ارتقاء سلامت جامعه و ارائه خدمات مطلوب درمانی با استفاده از کارکنان متعهد در راستای تکریم ارباب رجوع و تعالی سازمانی می باشد.

وی افزود: بخش های درمانی این مرکز مشتمل بر پزشک عمومی، متخصص داخلی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی، خدمات پرستاری، داروخانه، مامائی، شورای پزشکی و کمیسیون پزشکی می باشد.

وی بیان داشت: در بخش دندانپزشکی خدماتی همچون کشیدن دندان، جرم گیری، پرکردن، و خدمات پیشگیری همچون فلورایدتراپی، وارنیش، فیشورسیلانت نیز انجام می پذیرد.

مدیر پلی کلینیک بوعلی تامین اجتماعی کنگان گفت: در خصوص دندانپزشکی به لحاظ رایگان بودن خدمات و کیفیت کار علاوه بر بیمه شده گان شهرستان های کنگان و دیر، مراجعین زیادی نیز از جنوب استان فارس و شمال هرمزگان پوشش داده می شود.

وی افزود:در بخش کمیسیون پزشکی جهت تایید مراجعین مربوطه در بدو شروع به کار از لحاظ جسمی و تایید دریافت بیمه ای و سنواتی و بخش شورای پزشکی جهت تایید استراحت های پزشکی و تایید پروتزها و اعزام بیماران در موارد خاص انجام می پذیرد.

وی بیان داشت: آمار مراجعین به این مرکز در سال ۹۶، ۲۷۰ هزار نفر بوده که به طور متوسط ماهانه بیش از ۲۲ هزار مراجعه و خدمات دریافت نمودند.

ربانی زاده از تلاشها و همراهی های مسئولین محترم شهرستان خصوصا فرماندار مردمی و ائمه جمعه محترم شهرستان که با این مرکز درمانی داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آورد.

وی در پایان از همکاران عزیز در بخش بیمه ای و درمانی که امروز ساعتها در این مکان مقدس حضور پیدا کردند و فارغ از محیط کاری فعالیتی تحت عنوان میز خدمت و ایستگاه سلامت ایجاد نمودند که نشان از پیوند و تعامل بین مردم شریف و فرزندانشان در سازمان تامین اجتماعی می باشد تقدیر و تشکر کرد.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه