کد خبر : 72107تاریخ ثبت : 1397/3/27 09:37:05
 حماقت ونفاق اسرائیل در بازی مغرب و ایران به اوج خود رسید

حماقت ونفاق اسرائیل در بازی مغرب و ایران به اوج خود رسید

فعالان در سراسر سایت های شبکه های اجتماعی گفتند "فریب کاری" دائمی اسرائیل قبل از بازی بین مغرب و ایران در جام جهانی آشکارشد.

به گزارش کوگانا فعالان در سراسر سایت های شبکه های اجتماعی گفتند "فریب کاری" دائمی اسرائیل قبل از بازی بین مغرب و ایران در جام جهانی آشکارشد.

فعالان برجسته شبکه ی اجتماعی پس دریافت انتشار محتوایی نامعتارف در توئیتر"حساب اسرائیل به زبان عربی" که از سوی وزارت امور خارجه اسرائیل حمایت و هدایت می شود متوجه یک نفاق وتضاد آشکار در دو پیام متضاد و متنافر شدند و ماجرای مستند ازا ین قرار است در حالی که حساب توئیتری"اسرائیل فارسی" که از همان وزارتخانه ی صهیونیستی خط می گیرد در آرزوی پیروزی مغرب محتوائی را منتشر ساخته بود و از سوئی دیگر و در موضعی مصنوعی تقریباً همزمان در حساب اسرائیل فارسی همان آرزوی منافقانه را برای تیم ملی فوتبال ایران منتشر کرده بود؟

 در پی این ماجرای مضحک فعالان همان عرصه ی فضای  مجازی توضیح دادند که کیان صهیونیستی اسرائیل دائما از این سیاست نفاق آمیز در مسائل مختلف با کشورهای اسلامی و عربی بهره می برد و برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی خود، از بکارگیری یک ترفند در دو جهت تمخالف احساس هیچ خجالت و بی آبروئی نمی کند.و این تنها یک دلیل روشن از حیله گری و شیطان صفتی رژیم اشغالگر قدس و کودک کش اسرائیل است.

این فعالان هشدار داده اند که از لیز خوردن درگرداب توییت های اسرائیلی که  فقط" به هدف قرار دادن  جوامع  مسلمان وکشورهای منطقه، ایجاد شکاف، تقسیم و فتنه در میان مخاطبین وکاربران  است،برحذر باشد."

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه