کد خبر : 72049تاریخ ثبت : 1397/3/13 11:21:20

۱۰۰۰ خانوار مددجوی کمیته امداد استان صاحب مسکن می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال با مشارکت سپاه پاسداران، خیران و ستاد فرمان اجرایی امام(ره) یک‌هزار خانوار مددجوی کمیته امداد استان بوشهر صاحب مسکن می‌شود.

به گزارش کوگانا

احمد لطفی در  نشست با خیران و نیکوکاران بوشهری  از آغاز هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان خبرداد و اظهار داشت: همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان در استان بوشهر آغاز شده است.

وی با بیان اینکه طرح حمایت از ایتام از 15 تا 21 رمضان اجرا می‌شود گفت: این هفته از میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع)  آغاز می‌شود و تا 21 ماه مبارک رمضان سالروز شهادت امام علی(ع) ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر، اطعام افطاری نیازمندان با همکاری خیران را از جمله برنامه‌های هفته اطعام نیازمندان دانست و افزود: در این هفته با مشارکت نیکوکاران سفره‌های افطاری برای نیازمندان در سراسر استان گسترده می‌شود.

لطفی، با تاکید بر توسعه طرح اکرام ایتام با همکاری خیران خاطر نشان کرد: برخی از ایتام استان بوشهر نیاز به حامی دارند که در هفته اکرام ایتام تلاش  می‌شود با همکاری خیران، زمینه جذب این کودکان به خیران نیک اندیش فراهم شود.

وی، سرکشی و عیادت از فقرا و نیازمندان را از دیگر برنامه‌های هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان دانست و تصریح کرد: این برنامه تحت عنوان مفتاح‌الجنه برگزار می‌شود که نقش مهمی در رفع مشکلات نیازمندان دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر بیان کرد: طرح مفتاح الجنه با هدف تمسک  به سیره و رفتار علوی و فراهم کردن فرصت لازم برای کمک به نیازمندان و ایتام برپا می‌شود.

لطفی، با اشاره به اجرای طرح «همیان مولا»  گفت: در اجرای این طرح با همکاری خیران با تهیه سبد کالا، شبانه این کالاها در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

وی، از مردم خیر و نوع‌دوست استان خواست تا با مساعدت‌های خود به صورت  کمک نقدی یا غیر نقدی شامل مواد غذایی، پوشاک و سایر اقلام ضروری نیاز محرومان را برطرف کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر  از تامین مسکن نیازمندان خبر داد و بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال با مشارکت سپاه پاسداران، خیران و  ستاد فرمان اجرایی امام(ره) یک‌هزار خانوار مددجوی کمیته امداد استان بوشهر صاحب مسکن می‌شود.

لطفی افزود: برای اجرای این طرح به 35 میلیارد تومان اعتبار نیاز است/تسنیم

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه