کد خبر : 72048تاریخ ثبت : 1397/3/13 11:20:51

کانال بندر بوشهر لایروبی می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده کانال بندر بوشهر امسال لایروبی می‌شود و عمق کانال دسترسی به اسکله از ۷ به ۱۱ متر افزایش می‌یابد.

به گزارش کوگانا

خورشید گزدرازی در نشست شورای گفت‌وگو دولت با بخش خصوصی با بیان اینکه در این جلسه مشکلات تجار و بازرگانان در حوزه بندر و تجارت بررسی شد اظهار داشت: در این نشست دریافت ارزش افزوده در برخی از شرکت‌های بندری و خدماتی مورد توجه قرار گرفت که مصوب شد که با این شرکت‌ها برخورد قانونی شود.

وی، با تاکید بر تشکیل کارگروه تخصصی توسعه تجارت در استان افزود: برای بررسی مشکلات بازرگانان و فعالان اقتصادی مصوب شد که کارگروه تخصصی توسعه تجارت استان بوشهر تشکیل و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات بازرگانان ارائه و تصمیم‌گیری شود.

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر تقویت ارتباط تجاری، بازرگانان و هیئت‌های اقتصادی با کشورهای مختلف را از دیگر موارد مطرح شده دانست و تاکید کرد: اعزام هیئت‌های اقتصادی و تجاری به کشورهای مختلف و افزایش مراودات تجاری مورد توجه قرار گرفت که در این راستا نشست‌های تخصصی با فعالان اقتصادی این کشورها برگزار می‌شود.

گزدرازی، لایروبی کانال بندر بوشهر را از دیگر مطالبات بازرگانان استان بوشهر دانست و تصریح کرد: در این خصوص قرار شد کانال اسکله تجاری بندر بوشهر امسال لایروبی شود و عمق کانال  دسترسی به اسکله از 7 به 11 متر افزایش یابد.

وی، با تاکید بر  نقش مهم اتصال بندر بوشهر به خط ریلی گفت: خط راه آهن یکی از مکمل‌های بنادر و تجارت محسوب می‌شود که با تحقق این مهم تجارت و بازرگانی در بنادر استان بوشهر تقویت می‌شود/تسنیم

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه