کد خبر : 72016تاریخ ثبت : 1397/3/13 09:38:53

واکنش ژسوس به بستن بازوبند کاپیتانی برزیل

مهاجم جوان تیم ملی برزیل از بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی برزیل برابر کرواسی ابراز غرور کرد.

به گزارش کوگانا

به نقل از اوله، تیم ملی برزیل باید امروز در دیدار دوستانه برابر تیم ملی فوتبال کرواسی به میدان برود. در این دیدار قرار است گابریل ژسوس مهاجم جوان سلسائو بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش را بر بازو ببندد.

از زمانی که تیته در سال ۲۰۱۶ به عنوان سرمربی تیم ملی برزیل انتخاب شد، او کاپیتان‌های تیمش را به صورت چرخشی انتخاب کرده است و اکنون نوبت به گابریل ژسوس رسیده است.

ژسوس ۲۱ ساله درباره بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش در این دیدار گفت:‌ از این که من به عنوان کاپیتان برای این دیدار انتخاب شدم تعجب کردم ولی آن را قبول می‌کنم. می‌دانم که مسئولیت بزرگی برای من است و باید خودم را نشان دهم. دنیلو از این که من به عنوان کاپیتان انتخاب شدم با من خیلی شوخی کرده است و من هم به شوخی به او گفتم اگر توپ را به خوبی برای من ارسال نکند، او را متوجه اشتباهش خواهم کرد. 

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: می‌خواهم به بهترین شکل خودم را برای این دیدار آماده کنم و توانایی‌ام را به رخ بکشم. بازی برای تیم ملی برزیل همیشه افتخار بزرگی است و حالا که به عنوان کاپیتان تیم ملی نیز انتخاب شد، این مسئولیت دو چندان می‌شود. 

تیم ملی برزیل در جام جهانی باید با تیم‌های سوئیس، صربستان و کاستاریکا دیدار کند. این تیم در دوره قبل جام جهانی به جمع چهار تیم نخست راه یافت ولی با دو شکست برابر آلمان و هلند در رده چهارم قرار گرفت.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه