کد خبر : 72001تاریخ ثبت : 1397/3/13 09:00:38

سطح داوری مسابقات فوتبال ساحلی نیازمند تقویت است

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: سطح داوری مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نیازمند تقویت است.

به گزارش کوگانامسلم مسیگر جمعه شب پس از برتری ۶ بر ۲ تیمش در برابر شاهین خزر رودسر در جمع خبرنگاران افزود: انتقاد از داور‌های لیگ پس از باخت بهانه برای شکست محسوب می‌شود، ولی در این بازی که پیروز قاطع میدان بودیم نحوه داوری بازی قابل قبول نبود.

وی بیان کرد: شاید دلیل اصلی این امر نگاه داوران به نتیجه بازی و قطعیت پیدا کردن برتری تیم پارس جنوبی برابر حریف بود که با این حال انتظار داریم در بازی‌های آینده سطح داروی مطلوب تری در مسابقات شاهد باشیم.

مسیگر در ارتباط با بازی تیمش در برابر شاهین خزر رودسر نیز گفت: پارس جنوبی به تدریج در حال نزدیک شدن به روز‌های خوب خود است و در این دیدار نیز بازیکنان بیش از ۸۰ درصد تاکتیک‌های کار شده در تمرین‌ها را در جریان مسابقه به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: هدف امسال پارس جنوبی نیز قهرمانی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

مسیگر در ارتباط با بازی آینده تیمش برابر تیم شهید جهان نژادیان آبادان گفت: این تیم با جذب چند بازیکن شهرداری تبریز نسبت به گذشته بسیار ارتقا پیدا کرده و بدون شک بازی راحتی برابر آن‌ها نداریم.

وی یادآور شد: با مشاهده فیلم بازی این تیم و شناخت از نقاط ضعف و قوت آن‌ها سعی می‌کنیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

پارس جنوبی با این برد ۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت و شاهین خزر رودسر نیز با ۶ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.

پارس جنوبی در هفته پنجم بازی‌ها با تیم شهید جهان نژادیان آبادان دیدار می‌کند و شاهین خزر رودسر نیز در خانه به مصاف شهرداری بندرعباس می‌رود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه