کد خبر : 72000تاریخ ثبت : 1397/3/13 08:59:37

باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان دیلم متلاشی شد

رئیس پلیس دیلم از متلاشی‌شدن باند قاچاق مواد مخدر در محور مواصلاتی این شهرستان خبرداد و گفت: قاچاقچیان که مواد مخدر را در مخزن سوخت گاز سی. ان. جی به طرز ماهرانه‌ای جاسازی کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش کوگانا

سرهنگ رضا اسماعیلی در دیلم از اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی ماموران انتظامی خبرداد و اظهار داشت: فعالیت سوداگران مرگ با اشراف اطلاعاتی و آمادگی اطلاعاتی هیچگاه از چشمان تیزبین پلیس دور نمی‌ماند و قاطعانه با قاچاقچیان برخورد می‌شود.

وی، مبارزه قاطع با سوداگران مرگ را در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی دانست و تاکید کرد: با مشارکت همه‌جانبه مردم، برنامه‌های متخلفان به ویژه سوداگران همواره ناکام می‌ماند به‌گونه‌ای که در کوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.

رئیس پلیس دیلم با اشاره به متلاشی‌شدن باند حرفه‌ای مواد مخدر در دیلم تصریح کرد: با کنترل محور‌های مواصلاتی، پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان دیلم به یک دستگاه خودرو سواری پژوه ۴۰۵ مشکوک شد و آنرا متوقف کرد.

سرهنگ اسماعیلی با بیان اینکه سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ مواد مخدر را به‌طرز ماهرانه‌ای در مخزن سوخت گاز سی. ان. جی جاسازی کرده بودند، گفت: این قاچاقچیان قصد انتقال مواد مخدر را از استان هرمزگان به خوزستان داشتند که در ورودی شهرستان دیلم شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه از این قاچاقچیان ۵۴ کیلوگرم تریاک کشف شد افزود: با رصد و اقدام اطلاعاتی خودروی مورد نظر دریک عملیات غافلگیرانه و منسجم توقیف و ۵۴ کیلوگرم تریاک در آن کشف شد.

رئیس پلیس دیلم از کشف یک قیضه سلاح کلت کمری از قاچاقچیان خبرداد و بیان کرد: در این ارتباط ۲ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی دیلم شدند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه