کد خبر : 71941تاریخ ثبت : 1397/3/12 12:38:20

افتتاح دانشگاه فنی و حرفه‌ای در کنگان/ چهار زندانی غیرعمد نیازمند کمک خیرین هستند

فرماندار شهرستان کنگان گفت: با شروع به کار دانشگاه فنی و حرفه‌ای در بندر کنگان، آموزش نیروی انسانی برای کار در صنعت با جدیت دنبال و قدم‌های مثبتی در حوزه اشتغال برداشته خواهد شد.

به گزارش کوگانافتح الله نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: اشتغال یکی از موضوعات مهم جامعه است و آموزش نیروی انسانی برای اشتغال نیز باید با جدیت در دستور کار قرار بگیرد که به زودی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کنگان افتتاح خواهد شد.

وی افزود: با شروع به کار دانشگاه فنی و حرفه‌ای در بندر کنگان، آموزش نیروی انسانی برای کار در صنعت با جدیت دنبال و قدم‌های مثبتی در حوزه اشتغال برداشته خواهد شد.

فرماندار کنگان از برگزاری جشن گلریزان در این شهرستان خبر داد و افزود: چهار زندانی غیرعمد کنگانی منتظر کمک خیرین برای آزادی هستند.

وی با بیان این که گلریزان تجلی دستور دین یعنی انفاق است، تصریح کرد: گلریزان نمادی از زیباترین حرکت بشری که کاری معنوی و اقدامی در جهت نوع دوستی است که امید را به خانواده‌های رنج دیده اهدا می‌کند و امیدواریم با کمک خیرین این چهار زندانی در پایان ماه مبارک رمضان آزاد شوند.

نوروزی از برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در بندر کنگان خبر داد و گفت: مراسم محوری ارتحال امام راحل(ره) در روز دوشنبه مورخه 14 خرداد از ساعت 23:00  در مصلی نماز جمعه کنگان با حضور اقشار مختلف مردم آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان کنگان با بیان این که در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) و قیام 15 خرداد بیان دستاوردهای انقلاب مد نظر قرار گیرد، عنوان کرد: 15 خرداد نمایشی از حضور مردم است که می‌خواستند ظلم و ستم را از بین ببرند.

وی به نشست‌های مختلف برای رفع برخی مشکلات شهرستان کنگان اشاره کرد و افزود: طی روزهای گذشته همراه با نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، نشستی با معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل گمرک کشور برگزار شد که محور این گفت وگو در خصوص اسکله بنادر کنگان و سیراف بوده است.

نوروزی تاکید کرد: مرتفع‌شدن مسائل گمرک، اسکله ال ان جی شهرستان کنگان و همچنین گمرک بندر سیراف، مهمترین موضوعات مطرح شده و مورد بحث در این جلسه بود که امیدواریم به زودی نتایج مثبت آن را مشاهده کنیم.

 انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه