کد خبر : 71811تاریخ ثبت : 1397/3/4 00:00:00
حفظ وحدت و انسجام ملی نیاز امروز کشور است فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر:

حفظ وحدت و انسجام ملی نیاز امروز کشور است

وی رزمندگان را ذخایر انقلاب و نظام دینی دانست و با تجلیل از ایثار و رشادت شهیدان والامقام و یادگاران دفاع مقدس گفت: تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران تکریم ارزشها و پاسداشت آرمانها است.

به گزارش کوگاناسردار علی رزمجو در همایش گرامیداشت آزادسازی خرمشهر و تجلیل از خانواده های شهدای کنگانی عملیات بیت المقدس با اشاره به وضعیت و شرایط خاص کشور افزود: همه سلایق و گرایش های سیاسی در کشور باید با حفظ فضای وحدت و همدلی ، در برابر دشمن بایستند.
وی بیان کرد: خروج آمریکا از برجام نه تنها خللی در اراده مردم و مسئولین وارد نکرده بلکه وحدت همه قوا و مسئولین در زیر سایه ولایت را بیشتر از گذشته کرده است.
فتح خرمشهر جلوه ای از عنایات الهی و تجلی همدلی ملی برای بیرون راندن دشمن از خاک میهن مان بوده و باید این حماسه الگویی برای ادامه راه نیز باشد.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر به نقش و جایگاه رهبری داعیانه امام امت در دفاع مقدس اشاره و گفت: امروز نیز راه نجات در شرایط دشوار کنونی اطاعت از ولایت است.
سردار جمیری به نقش برجسته مردم در آزادسازی خرمشهر اشاره و اظهار داشت: حضور با بصیرت مردم همیشه در صحنه و ولایتمداری آنان همواره مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است و تا مردم پشت سر ولایت اند آمریکا و دیگر زورگویان غلطی نخواهند کرد.
وی رزمندگان را ذخایر انقلاب و نظام دینی دانست و با تجلیل از ایثار و رشادت شهیدان والامقام و یادگاران دفاع مقدس گفت: تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران تکریم ارزشها و پاسداشت آرمانها است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر به توطئه دشمنان برای براندازی نظام و تلاش برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور در سال 97 اشاره و خاطر نشان ساخت: هوشیاری ، بصیرت ، ولایتمداری ، صبر در برابر مشکلات اقتصادی و معیشتی راه گذر از فتنه ها و خنثی نمودن توطئه دشمن است.
سردار جمیری مقاومت و پیروزی را رهاورد فتح خرمشهر دانست و خاطر نشان ساخت: ملت بزرگ ایران با افتخار و اقتدار و به کوری چشم دشمنان جشن چهل سالگی انقلاب را پرشور برگزار خواهند کرد.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) کنگان نیز گفت: فتح خرمشهر تابلویی ماندگار از حماسه ، ایثار و شهادت طلبی و دفاع جانانه از آب و خاک ایران اسلامی بود.
سرهنگ اسماعیل تاجیک با اشاره به افتخارات مردم استان بوشهر در عرصه های مختلف افزود: همانگونه که در دفاع مقدس و صحنه ها و آزمایشات مختلف ملت بزرگ ایران سربلند و تمام قد مقابل دشمن ایستادگی نمودند ، اکنون نیز آحاد ملت و مسئولین با همدلی و همگرایی در صف واحد پشت سر ولی فقیه زمان مقابل دشمنان ایستادگی خواهند کرد.
در پایان این مراسم از خانواده 5 شهید کنگانی عملیات بیت المقدس تجلیل شد.
این مراسم به همت بسیج سپاه کنگان با همکاری دفتر امام جمعه ، فرمانداری ، شهرداری و شورای اسلامی کنگان ، هیات رزمندگان اسلام ، اوقاف و امور خیریه و شهرداری های بنک و سیراف در مصلای کنگان برگزار شد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه