کد خبر : 71668تاریخ ثبت : 1397/2/26 08:27:07

وقتی ضدانقلاب، به زیباکلام «درس دشمن‎‌شناسی» داد

مازیار شکوری فعال سیاسی و نویسنده ضدانقلاب، ضمن انتقاد از صحبت‌های صادق زیباکلام درباره «دشمنی نداشتن اسرائیل با ایران»، دشمنی این رژیم اشغالگر را توضیح داد.

به گزارش کوگانا

دکتر صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران، درباره بعضی مسائل اظهارنظرهایی می کند که حاشیه های زیادی را به همراه دارد. یکی از این مسائل «اسرائیل» است.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی، اخیرا مطالب جدیدی درباره «دشمن نبودن اسرائیل» گفته که بسیار حاشیه ساز شد. وی ادعا کرده بود «اسرائیل هیچ خصومت و دشمنی با ایران ندارد» این سخنان با واکنش عده زیادی مواجه شد. در این میان حتی صدای اعتراض ضدانقلاب هم بلند شد.

 

مازیار شکوری نویسنده ضدانقلاب در صفحه فیسبوک خود ضمن انتقاد به نظرات زیباکلام، می نویسد:«کسی که علوم سیاسی تدریس می‌کند باید بداند اسرائیل تهدید امنیتی برای خاورمیانه است. چرا که به دنبال توهم "از نیل تا فرات" است. یعنی تجاوز به سرزمین های دیگر».

 

پست فیسبوکی «مازیار شکوری»، نویسنده ضدانقلاب

 

چندسال پیش هم زیباکلام درباره اسرئیل گفته بود «من کشور اسرائیل را قبول دارم چون سازمان ملل را قبول دارم». این اظهارات در حالی هست که بخش زیادی از مردم جهان از جمله مردم ایران اعتقاد دارند رژیم صهیونیستی، به کشور فلسطین حمله کرده و آن را اشغال کرده است.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه