کد خبر : 71624تاریخ ثبت : 1397/2/17 10:05:58

ذوب آهن باید از استقلال بترسد/ استقلالی ها به حدی خوب هستند که تفکرات قلعه نویی را خنثی می کنند

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه در دیدار ذوب آهن با استقلال، این ذوب آهن است که باید از استقلال بترسد گفت: هرچقدر هم قلعه نویی از استقلال شناخت داشته باشد باز نفرات استقلال به حدی خوب هست که می تواند تفکرات قلعه نویی را خنثی کند.

به گزارش کوگانا

محمد نوری، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره دیدار استقلال با ذوب آهن در رقابت های جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: بازی با ذوب آهن بازی ساده ای نیست و شرایط خاص خودش را دارد.

وی با بیان اینکه ذوب آهن سرمربی خوبی روی نیمکت دارد و امسال هم بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است، ادامه داد: در طرف دیگر استقلال در حال حاضر به تیمی تبدیل شده است که اکثرا تیم ها از رویارویی با آن وحشت دارند و به نظر من فراتر از سطح آسیاست.

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه مجموع بازیکنان استقلال این روزها اینقدر خوب و روان بازی می کند که هواداران دیگر استرسی ندارند، تصریح کرد: بازیکنان فعلی استقلال از جمله بهترین های آسیا هستند به خصوص خط هافبک این تیم که به نظرم بهترین خط هافبک حال حاضر آسیا هستند.

مدافع سابق استقلال با بیان اینکه در این دیدار این ذوب آهن است که باید از استقلال بترسد افزود: آنچه که مسلم است این است که این دیدار می تواند یک بازی جذاب و تماشاگر پسند باشد چرا که دو تیم به لحاظ کیفیت بازی در سطح خیلی خوبی قرار دارند.

نوری درباره حضور قلعه نویی روی نیمکت استقلال گفت: هرچقدر هم قلعه نویی از استقلال شناخت داشته باشد باز نفرات استقلال به حدی خوب هست که می تواند تفکرات قلعه نویی را خنثی کند.

وی در ادامه افزود: امسال شرایط استقلال به گونه ای است که به امید خدا می تواند قهرمان آسیا شود و امیدوارم ستاره سوم را هم بیاورد تا کلکسیون افتخارات خودش را تکمیل کند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: اگر بتوانیم در دیدار مقابل ذوب آهن پیروز شویم و این خوان را رد کنیم، ادامه مسیر برای قهرمانی راحت خواهد بود و ان شاءالله یک پایه فینال خواهیم بود.

نوری در ادامه افزود: برخی به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند اما آنها بدانند تا زمانی که استقلال موفق عمل می کند و شرایطش ایده آل باشد، کاری از پیش نخواهند برد، این استقلال در حال حاضر آرامش دارد، و یک مربی خوب روی نیمکت دارد، همین عوامل اجازه نمی دهد استقلال وارد حاشیه شود.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: استقلال برای ادامه راه در رقابت های آسیایی در پست مهاجم نیاز به یک مکمل خوب برای تیام دارد که به نظر من تبریزی و تیام گزینه های خوبی هستند و اگر شرایط حضور در استقلال را داشته باشند می توانند به استقلال کمک کنند، باشگاه هم تمام توان خود را خواهد گذاشت که بازیکنان مورد نظر شفر را به خدمت بگیرد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه