کد خبر : 71325تاریخ ثبت : 1397/2/5 08:42:32

توهم براندازی، اپوزیسیون را به جان هم انداخت+ اسناد

طبق میل آمدنیوز که گرایش زیادی به خاندان پهلوی از خود نشان می‎دهد، ربع پهلوی در صدر نظرسنجی قرار گرفته است؛ اتفاقی که موجب عصبانیت ری‌استارتی‎ها و حمله آن‎ها به آمدنیوز شد.

به گزارش کوگانا

، توهم اپوزیسیون درباره براندازی در ایران، موجب اختلافات بیشتر بین آن ها شده است.

 

کانال آمدنیوز، نظرسنجی را منتشر کرده و می نویسد: «در فردای پس از جمهوری اسلامی و برپایی یک انتخابات کاملا آزاد، برای پایه گذاری سیستم نوین مدیریتی کشور به چه کسی رای خواهید داد؟»

 

 

برای پاسخ به این نظرسنجی، گزینه های "رضا پهلوی"، "سید محمد حسینی"، "میر حسین موسوی"، "محمود احمدی نژاد"، "سید محمد خاتمی"، "ابوالحسن بنی صدر"، "امیر عباس فخرآور" و "مریم رجوی" در دسترس قرار داده شده است.

 

نکته قابل تامل اینکه نام احمدی نژاد، برای اولین بار در لیست انتخابی ضد انقلاب قرار گرفته است. وی که هشت سال در بالاترین سمت اجرایی کشور قرار داشت، چندی است ژست اپوزیسیون به خود گرفته و با مواضعش، تعجب خیلی ها را برانگیخته است.

 

از سوی دیگر، طبق میل آمدنیوز که گرایش زیادی به خاندان پهلوی از خود نشان می دهد، ربع پهلوی در صدر این نظرسنجی قرار گرفته است؛ اتفاقی که موجب عصبانیت ری استارتی ها و حمله آن ها به آمدنیوز شد.

 

این حملات تا جایی ادامه یافت که آمدنیوز اعلام کرد به علت "حمله به سرور ربات"، نظرسنجی با کندی صورت می پذیرد.

 

 

پس از آن، ری استارتی ها، آمدنیوز را به تمسخر گرفته و این کانال را به "داشتن فالوور فیک" و "همکاری با سپاه" متهم کردند.

 

آمدنیوز بار دیگر و با صراحت اعلام می کند که ری استارتی ها به این کانال حمله کرده و خواستار حذف رضا پهلوی از نظرسنجی شده اند.

 

این کانال اپوزیسیون در پستی دیگر، ری استارتی ها را متوهم نامیده و مواضع آن ها، قبل و بعد از نظرسنجی را متناقض دانسته است.

 

 

کانال ری استارتی پستو نیوز، نیز در پست های متعددی به آمدنیوز حمله کرده که بخشی از آن در زیر می آید:

 

 

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه