کد خبر : 71165تاریخ ثبت : 1397/1/28 17:38:09

۱۵ مرکز و موزه فرهنگی دفاع مقدس راه‌اندازی شد

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گفت: ۱۵ مرکز و موزه فرهنگی دفاع مقدس در سطح کشور راه‌اندازی شده است.

به گزارش کوگانا

امیر سرتیپ دوم ستاد محمد فهمیده پیش از ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای جلوگیری از تحریف دفاع مقدس و پیشگیری از فراموشی ارزش‌های دوران دفاع مقدس اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته است.

وی از تلاش و برنامه‌ریزی برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس به عنوان نقشه راه بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس خبر داد و خاطرنشان کرد: اجرای این برنامه‌ها نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها خواهد داشت.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس بیان کرد: ۱۰ مرکز فرهنگی دفاع مقدس سال گذشته در مراکز استان‌ها افتتاح  شد و در حال حاضر ۱۵ مرکز در سطح استان‌ها فعال است.

وی با اشاره به نگهداری آثار مختلف از دوران دفاع مقدس در این مراکز، افزود: تاکنون این مرکز در استان بوشهر راه‌اندازی نشده است که باید نسبت به راه‌اندازی آن اقدام شود.

فهمیده ادامه داد: برای راه‌اندازی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در بوشهر آماده هستیم و باید برای تعیین زمین مورد نیاز آن اقدامات لازم صورت گیرد.

وی از افتتاح شش مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در مراکز استان‌ها خبر داد و گفت: سیاست‌گذاری‌ها در بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس توسط هیئت امنا که سالی دو بار تشکیل می‌شود برنامه‌ریزی می‌شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه