کد خبر : 71035تاریخ ثبت : 1397/1/27 08:16:59

امنیت کشور مدیون شهداست

استاندار بوشهر گفت:امنیت، آرامش، پیشرفت، توسعه و آبادانی امروز کشور مدیون شهداست

به گزارش کوگانا

عبدالکریم گراوند پبش از ظهر امروز در دیدار با خانواده شهیدان شباب در روستای زائرعباسی شهرستان دشتی اظهار داشت: خدا را شاکریم که برای بنده توفیق دست داد که در چنین ایامی سعادت دیدار خانواده شهید را پیدا کرده و در روستایی که 15 شهید را تقدیم به انقلاب و نظامی اسلامی نموده حاضر شویم.

وی با بیان این‌که شهیدان نقش ویژه‌ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند، افزود: شهدا بدون هیچ واهمه در روشن‌گری مردم نقش بی‌بدیلی داشته و اگر در قبل از انقلاب، ساواک اقدام به شهادت این افراد به مانند شهید عاشوری می‌کرد چاره‌ای جزء این نداشته است.

گراوند عنوان کرد: اگر عزتی داریم از خون شهدایی است که امروز عکس آن‌ها در قاب می‌بینیم و اگر جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌ها و آن نگاه ویژه نسبت به تبعیت از امام و ولایت‌فقیه نبود یقیناً ما امروز چنین آرامشی را نداشتیم.

استاندار بوشهر یادآور شد: سی ان ان در گزارشی اعلام کرد خیلی از آمریکایی اذعان می‌دارند که خودشان نفهمیدند به چه کسی رأی دادند و معتقدند که رفتار‌ها و سخنان نسنجیده ترامپ شایسته جایگاه رئیس‌جمهور یک کشور نیست.

وی گفت: ایثارگری شهدا در تصمیم‌گیری‌های رئیس‌جمهور امریکا تأثیر داشته و شهدا باعث به تردید افتادن آمریکایی‌ها شده‌اند و اگر ایثارگیری شهدا نبود آمریکایی‌ها چشم طمع بیشتری در منطقه داشتند.

گراوند افزود: به روح شهدا درود می‌فرستیم که هر چه داریم از صبر خانواده شهدا و ایثارگری شهداست که الدین شهدا، سند افتخار نظامی اسلامی هستند.

گراوند با اعلام این که امنیت، آرامش، پیشرفت، توسعه و آبادانی امروز کشور مدیون شهداست، عنوان کرد: امروز استکبار می‌داند نظام اسلامی ایران قابل آزمودن در این مسیر سخت نیست.

استاندار بوشهر یادآور شد: در روستایی که 15 شهید را تقدیم به انقلاب اسلامی کرد ما بدهکار این مردم هستیم و ضروری است هر چه سریع‌تر طرح هادی و جاده خاکی در ضلع غربی روستا انجام شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه