کد خبر : 71026تاریخ ثبت : 1397/1/27 07:55:20

ارتقاء دیرهنگام روستای بهارستان به شهر به ضرر مردم است

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم گفت: ارتقاء روستای بهارستان به شهر به سود کل شهرستان جم خواهد بود و با توجه به جمعیت زیاد و گستردگی روستا اگر در ارتقاء بهارستان به شهر دیر شود مردم متضرر خواهند شد.

به گزارش کوگانا

اسدالله نیکخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم اظهار داشت: یکی از مطالبات جدی مردم روستای بهارستان در سالیان گذشته ارتقا این روستا به شهر بوده است که انتظار می‌رود در سال جاری بعد از 8 سال وعده‌های مختلف مسئوولان و نمایندگان مجلس، بالاخره دولت با ارتقا بهارستان به شهر موافقت کند.

وی افزود: روستای بهارستان یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین روستاهای استان بوشهر است که طی سال‌های گذشته مردم این روستا امیدوار بودند به شهر تبدیل شوند تا از امکانات و خدمات بهتری بهره‌مند شوند اما این اتفاق هنوز محقق نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم تصریح کرد: نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران سابق و فعلی شهرستان جم، پیگیری‌های مجدانه‌ای برای ارتقا بهارستان به شهر انجام داده‌اند که نیازمند نظر مثبت هیات دولت است.

نیک‌خواه یادآور شد: روستای بهارستان واقع در بخش مرکزی شهرستان جم با جمعیت بیش از 6 هزار نفر جمعیت، پتانسیل‌های ارتقا به شهر را دارد و طی سال‌های اخیر زیرساخت‌های مهم برای شهر شدن در آن به وجود آمده است.

وی تاکید کرد: ارتقاء روستای بهارستان به شهر به سود کل شهرستان جم خواهد بود و با توجه به جمعیت زیاد و گستردگی روستا اگر در ارتقاء بهارستان به شهر دیر شود مردم متضرر خواهند شد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه