کد خبر : 70892تاریخ ثبت : 1397/1/23 09:00:41

15 کارگر اخراجی پالایشگاه جم با حقوق بیشتر بر سر کار حاضر می‌شوند

15 کارگر اخراجی پالایشگاه فجر جم که در روزهای ابتدایی امسال از کار خود اخراج شده بودند با پادرمیانی مسئولان شهرستان جم با حقوق بیشتر بر سرکار خود حاضر می‌شوند.

به گزارش کوگانادر روزهای نخست سال جاری، خبری در فضای مجازی شهرستان جم منتشر شد که گلایه‌های زیادی را نسبت به مجموعه نفت و گاز به همراه داشت.

در همان روزهای ابتدایی سال مستغلات شهرک توحید که زیر مجموعه شرکت پالایش گاز فجر جم است در اقدامی قابل تامل 15 نفر از نیروهای روزمزد خود را که بومی جم هستند اخراج کرد.

این موضوع انتقادهای فراوان فعالان اجتماعی را به همراه داشت و خواهان رسیدگی به موضوع مربوطه شدند به گونه‌ای که پس از اندک زمانی، فضای گروه‌های مجازی این شهرستان به شدت تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان جم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم با اشاره به اخراج 15 نفر از بومی‌های مستغلات شهرک توحید در روزهای نخست سال جاری اظهار داشت: با پیگیری‌های فرماندار، نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و با نظر مثبت مدیرعامل شرکت پالایش فجر جم ، ۱۵ کارگر اخراجی مستغلات شهرک توحید به سرکارشان برگشتند.

 ایرج محبی زاده تصریح کرد: مسئولان این شرکت قول داده‌اند در پیمان جدید که در ماه‌های آینده منعقد می‌شود این کارگران وارد چارت شوند.

مسئوول اشتغال نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی درباره این موضوع به خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم گفت: نیروهای اخراجی مستغلات شهرک توحید با افزایش حقوق به کار خود بازگشتند.

هاشم کرمی بیان کرد: صبح امروز با حضور رفیعی‌پور معاون فرماندار جم، حضرتی رییس مستغلات شهرک توحید و کارگران اخراجی در محل دفتر معاون سیاسی فرماندار جم جلسه‌ای برگزار شد که طی آن مقرر شد 15 نفر کارگری که چند روز پیش از مستغلات شهرک توحید اخراج شده بودند مجددا مشغول به کار شوند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه