کد خبر : 70888تاریخ ثبت : 1397/1/23 08:58:13

8 مرکز عرصه قلیان در بوشهر پلمب شد

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در راستای اجرای قانون جلوگیری از عرضه قلیان در سفره‌خانه‌ها، چای‌خانه‌ها و کافی‌شاپ‌ها، 8 مرکز عرصه قلیان در بوشهر پلمب شد.

به گزارش کوگانا

حسن فخرایی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای اجرای قانون جلوگیری از عرضه قلیان در سفره‌خانه‌ها، چای‌خانه‌ها و کافی‌شاپ‌ها، طرح بازرسی از این مکان‌ها با استفاده از بازرسان بهداشت محیط این مرکز انجام شد.

 وی افزود: در این راستا هشت مرکزی که اقدام به ارائه غیرقانونی مواد دخانی و به خصوص قلیان به مشتریان خود می‌کردند، پلمب شد و از فعالیت آنها در این بخش جلوگیری به عمل آمد.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تصریح کرد: در کنار الزامات قانونی برای مقابله با هر نوع عرصه مواد دخانی و به خصوص قلیان در این مراکز عمومی، برای سلامت مردم با این پدیده در چارچوب قوانین تعریف شده عمل می‌کنیم و نیاز داریم که سایر سازمان‌ها نیز در این زمینه کمک حال ما شوند.

فخرایی ادامه داد: با توجه به این که دستیابی به نتایج مثبت برای مقابله با هر فعالیتی که سلامت مردم را مخدوش می‌‌کند نیازمند همراهی و همکاری مردم و سایر سازمان‌هاست، انتظار می‌رود که در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی مراتب از طریق شماره تلفن 190 با ما در میان گذاشته شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه