کد خبر : 70881تاریخ ثبت : 1397/1/23 08:53:33

ساختمان نگین را به استدیوهای رادیویی و تلویزیونی تبدیل می‌کنیم

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: در صورت تحویل ساختمان نگین واقع بر ضلع غربی میدان شهید رئیسعلی دلواری به صدا و سیمای مرکز بوشهر، دو استدیوی رادیویی و تلویزیونی در این ساختمان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کوگانا

مسعود نوری‌فیروزی شامگاه سه‌شنبه در نشست با اعضاء شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین مکان‌ها برای ایجاد استودیو خارج از محدوده مرکز صدا و سیمای بوشهر، ساختمان نگین واقع در محدوده پلاژ در محله جفره بوشهر است.

وی افزود: از آنجا که بخش عمده‌ای از مراسم‌های ملی مانند راهپیمایی‌های روز 9 دی و 22 بهمن ماه در میدان شهید رئیسعلی دلوار برگزار می‌شود، ساختمان نگین که روبروی این میدان واقع شده می‌تواند فضای مناسبی بر ای پوشش زنده این تصاویر باشد.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر تصریح کرد: قرار گرفتن این ساختمان در کنار خلیج فارس در کنار فضای مناسب و محصور شده همراه با داشتن خطوط فیبر نوری این امکان را ایجاد می‌کند که دو استدیوی صدا و سیما در این مکان دایر شود.

نوری‌فیروزی ادامه داد: امکان پخش مستقیم برنامه از این مکان در کنار اجرای زنده برنامه‌ها و توجه به پدافندغیرعامل در مواقع ضروری و نیاز به داشتن استدیوهایی مجزای مرکز بوشهر، از جمله مزیت‌های این ساختمان برای تبدیل به یک ایستگاه رادیویی و تلویزیونی است.

وی ادامه داد: با توجه به این که شهرداری هم اکنون برنامه‌ای برای استفاده از این فضا ندارد، از شورای شهر بوشهر درخواست داریم زمینه استفاده صدا و سیما از این فضا را ایجاد کند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه