کد خبر : 70880تاریخ ثبت : 1397/1/23 08:53:07

ایجاد استدیو صدا و سیمای شهری نیازمند یک طرح جامع است

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: طرح ایجاد استدیو صدا و سیمای شهری، نیازمند مطالعه و ارائه یک طرح جامع است.

به گزارش کوگانا

اکبر توسلی شامگاه سه‌شنبه در نشست اعضاء شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: طرح ایجاد استدیو صدا و سیمای شهری با استفاده از امکانات شهرداری بوشهر، نیازمند مطالعه و ارائه یک طرح جامع است .

وی با اعلام این که موافق اجرایی‌شدن این طرح در شهر بوشهر با واگذار شدن ساختمان نگین به صدا و سیمای مرکز بوشهر است، بیان کرد: نظر من در این خصوص مشروط و وابسته به ارائه طرحی است که از طریق صدا وسیما به شورای شهر ارائه می‌شود.

 رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: اگر قرار باشد که بدون ارائه یک طرح مشخص که نحوه مدیریت این استدیو، نوع نگهداری و میزان مشارکت صدا و سیما با شهرداری مشخص نباشد عملا اجرای این طرح نه تنها موفقیت‌آمیز نخواهد بود بلکه شهرداری متضرر می‌شود.

توسلی ادامه داد: از آنجا که ایجاد استدیو صدا و سیما در ساختمان نگین که متعلق به شهرداری بندر بوشهر است بدون ارائه طرحی مشخص انجام شده، معلوم نیست که هزینه نگهداری آن بر عهده کدام سازمان و ارگان است.

وی عنوان کرد: اگر این مشکلات در قالب یک طرح جامع به شورای شهر ارائه شود با نگاه مثبت این طرح در این پارلمان محلی بررسی و ضمن رفع ابهامات، زمینه مصوب‌شدن آن انجام می‌شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه