کد خبر : 70878تاریخ ثبت : 1397/1/23 08:51:25

شهدای گمنام چراغ راه و هدایت همه ما هستند

امام جمعه آبدان گفت: شهدای گمنام به منزله چراغ راه و هدایت همه ما محسوب می‌شوند تا راه را گم نکنیم و از مسیر اصلی اسلام و انقلاب منحرف نشویم .

به گزارش کوگاناحجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر با توجه به برگزاری پنجمین سالگرد شهدای گمنام شهر آبدان اظهار داشت: شهدای گمنام به منزله چراغ راه و هدایت همه ما محسوب می‌شوند تا راه را گم نکنیم و از مسیر اصلی اسلام و انقلاب منحرف نشویم .

وی ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت حضرت امام موسی الکاظم (ع) افزود: مردم بخش آبدان مدیون ایثار، شهادت و فداکاری شهدا سرافزاری هستند که به ندای امام و مقتدای خود لبیک گفته و در جبهه‌های حق علیه باطل حضور پیدا کنند و همه هستی خویش را برای عزت و آزادی ملت ایران اسلامی فدا کردند.

امام جمعه آبدان تصریح کرد: اگر امروز پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی در جهان طنین‌افکن شده، به برکت وجود نام و نشان شهداست و همه ما در هر سمت و مسولیتی که هستیم اگر به توصیه‌های شهدا عمل کنیم هیچ گاه از مسیر اصلی و روشن انقلاب و نظام خارج نخواهیم شد.

وی اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم که بر اساس مسولیت و امانتداری، در راه انقلاب و پیروی از رهبری و ولایت‌فقیه، دین و وظیفه خود را به این نظام الهی و مقدس اداء کنیم.
نماییم .

حمیدی‌نژاد با اشاره به برگزاری پنجمین سالگرد شهدای گمنام شهر آبدان عنوان کرد: این مراسم امروز چهارشنبه راس ساعت ۲۰ در جوار حرم مطهر این شهیدان برگزار می‌شود.

امام جمعه آبدان ادامه داد:  سخنران این مراسم حسین کاجی جانباز و فرمانده گردان تخریب لشکر ۱۷ حضرت علی(ع) استان قم در زمان جنگ تحمیلی و سید محسن بنی‌فاطمه ذاکر اهل‌بیت(ع) در این مراسم حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه