کد خبر : 70271تاریخ ثبت : 1396/12/27 17:56:28

برانکو چطور غافلگیرمان کرد؟

اگر هر فرمول و تاکتیکی برای محافظه‌کارانه‌تر بازی کردن وجود داشته باشد قطعا برانکو به آن دست پیدا کرده و از آن استفاده می‌کند.

به گزارش کوگانادر ادامه بعضی از تصمیماتی که در این مدت انتقادات زیادی را به دنبال داشته، تیم برانکو در بازی برگشت مقابل الوصل بازی متفاوتی ارائه داد؛ چیزی شبیه به بازی‌های اخیر استقلال.
یکی از نقاط قوت تیم شفر در دو سه بازی اخیر لیگ برتر و لیگ قهرمانان این بوده که آنها توپ و مالکیت را به حریف داده و با گرفتن زمین توانستند نتایج خوبی بگیرند. برانکو هم حالا گویا دارد این مدل از بازی را امتحان می‌کند.


مالکیت پرسپولیس در بازی مقابل الوصل باورنکردنی بود؛ مالکیت ۳۵ درصدی برای تیمی که در بازی رفت مقابل الوصل ۶۸ درصد مالکیت توپ داشته و میانگین مالکیت توپش در لیگ برتر ایران حدود ۶۰ درصد بوده است.
۳۵درصد، میزان مالکیتی است که پرسپولیس برانکو پیش از این نه در بازی‌هایی که برنده از میدان خارج شد تجربه کرده بود و نه حتی در بازی با السد که با سه گل نتیجه را واگذار کرد. پرسپولیس برابر تیمی که ژاوی میدان‌دارش بود، مالکیت بیشتری را داشت.


در بازی دوم با الوصل اما بهترین پاسور پرسپولیس حسین ماهینی بود. بازیکنی که فقط ۲۸ بار هم‌تیمی‌هایش را صاحب توپ کرد. اعداد پرسپولیس در این بازی آنقدر عجیب بود که بدون دیدن بازی نمی‌توانستیم حدس بزنیم که این آمار، متعلق به تیم برانکو هستند.


  اگر چه پرسپولیس و برانکو در نهایت با همین ترفند به هدف خود رسیدند و هیچ بعید نیست پروفسور کروات که حالا دستش برای خیلی‌ها رو شده، این شیوه را در بازی‌های پیش‌رو هم به کار بگیرد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه