کد خبر : 70115تاریخ ثبت : 1396/12/21 11:03:14

مسابقه دو میدانی رعد به مناسبت هفته بوشهر در دلوار برگزار شد

رئیس ورزش و جوانان بخش دلوارگفت: اولین مسابقات دو و میدانی رعد به مناسبت بزرگداشت نام شهید رئیسعلی دلواری و هفته بوشهر در دلوار برگزار شد.

به گزارش کوگانا

سجاد یکوکستان رئیس ورزش و جوانان بخش دلوار درمسابقات دو میدانی رعد در گفتگو با با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: برگزاری و میزبانی از مسابقه های ملی و استانی در رشته های مختلف ورزشی در منطقه دلوار از رویکردهای اداره ورزش و جوانان این منطقه  است.

وی  افزود: برگزاری مسابقه های جایزه بزرگ دو و میدانی رعد به مناسبت روز بوشهر در دلوار با توجه به ظرفیت های بالای ورزشی استان و شهرستان تنگستان در رشته های مختلف به همت هیئت دو و میدانی انجام شد.

رئیس ورزش و جوانان بخش دلوار گفت: این دوره از مسابقات از طرف دانشگاه پیام نور و اداره کل ورزش و جوانان استان و همت مسئولین این بخش استان بوشهربرگزار شد.

یکوکستان ادامه داد: با توجه به استقبال مناسب ورزشکاران و قهرمانان رشته دو و میدانی و میزبانی در دلواردر برگزاری این رقابت هاٰ امیدواریم مسابقه های جایزه بزرگ قهرمانی کشور نیز در تقویم ورزشی ثبت شده و شاهد برگزاری هرساله این رویداد ورزشی در این خطه و دیار دلیران تنگستان باشیم.

این مسئول اضافه کرد: در این آیین از نفرات برتر این رقابت ها در سه رده سنی نونهالان، بزرگسالان و پیشکسوتان با اهدای جوایز و لوح افتخار تجلیل شد.

وی تصریح کرد: این برنامه ورزشی به‌صورت منسجم دربخش دلوار ادامه خواهد داشت تا استعدادهای شاخص و برتر شناسایی و ساماندهی شوند.
 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه