کد خبر : 70112تاریخ ثبت : 1396/12/21 10:58:04

آسفالت جاده های تنگستان تا پایان سال جاری ترمیم می شوند

معاون عمرانی فرمانداری تنگستان از آغاز به کار عملیات آسفالت محور بنه گز به عالیشهر و اتمام خرابی های اسفالت جاده های تنگستان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش کوگانا

پرویز شعبانی معاون عمرانی و امور برنامه ریزی فرمانداری تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس،اظهار داشت: با پیگیری‌های مجموعه فرمانداری تنگستان و حمایت های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاشهای مدیر کل راه و شهرسازی استان، سهمیه قیر مورد نیاز برای آسفالت محور بنه گز به عالیشهر تامین و عملیات اجرایی از روز جمعه از سر گرفته می شود.

وی افزود:  با توجه به بررسی های انجام شده و آغاز به کارعملیات این جاده که یک سال مسدود بوده است را تا آخر اسفند ماه سال جاری به پایان می رسد.

پرویز شعبانی ادامه داد: اعتبارات مورد نیاز جهت اجرای این محور از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان به میزان ۹۰۰ میلیون تومان و از محل اعتبارات ملی با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به میزان ۳ میلیارد تومان تامین شده است.

وی خاطر نشان کرد: این محور به علت نبود و تامین بودجه به مدت یکسال مسدود بوده که مردم این دیار را در جهت حمل و نقل و موارد مهم مسافراتی دچار معضل کرده بود که به حول قوه الهی تا پایان سال جاری این مشکل رفع می شود.

معاون عمرانی فرمانداری تنگستان تصریح کرد: تا پایان سال جاری تمامی جاده های تنگستان ترمیم و خرابی های رویه های آسفالتی در این شهرستان رفع می شود.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه