کد خبر : 70021تاریخ ثبت : 1396/12/20 15:19:59

کسب رتبه عالی آموزش و پرورش استان در شاخص‌های اختصاصی

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این اداره در شاخص‌های اختصاصی از طرف ارزیابی وزارت آموزش وپرورش جزءپنج استان برتر کشور قرار گرفت.

به گزارش کوگانا

ناصر کرمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در ارزیابی که توسط اداره کل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش انجام شد در شاخص‌های اختصاصی موفق به کسب رتبه عالی شد.
کرمی افزود: بر اساس نتایج حاصل، آموزش و پرورش استان بوشهر در تحقق اهداف عملکردی براساس شاخص های عمومی نسبت به سال قبل رشد33.16 داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: خوشبختانه سازمان اداری استخدامی کشور در جهت راهبری کلان این مهم مبادرت به طراحی مدلی هماهنگ به منظور ارزیابی دستگاه‌ها کرده و نتایج آن را در قالب جشنواره شهید رجایی منعکس کرده است.

وی یادآور شد: تلاش همه همکاران در حوزه‌های فعالیتی خود ثمره‌ای شیرین برای استان داشته است و شیرینی آن با رشد حدود ۳۳ درصدی همراه بود که جا دارد این همت همکاران را تحسین کرد.

کرمی بیان کرد: در این جشنواره پنج استان مورد تقدیر قرار گرفتند که سه استان از جمله بوشهر به شکل ویژه توسط وزیر آموزش و پرورش در اجلاس مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور تقدیر به عمل آمد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه