کد خبر : 69905تاریخ ثبت : 1396/12/15 12:03:23
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کنگان

فضای کتابخانه ها باید مناسب و با نشاط باشد

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کنگان: برای شروع فعالیت کتابخانه سیراف لازم است تمام امکانات در جهت راه اندازی کتابخانه شهر باستانی سیراف قرار گیرد و اقدامات لازم به عمل آید.

به گزارش کوگانافرماندار کنگان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت: یکی از شاخص های رشد ملی در هر کشوری توسعه کتاب و کتابخوانی است.و کتابخانه نهادی اجتماعی است که موجبات رشد اندشه، شکوفایی استعدادها و باروری ذهنی خلاق می باشد.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کنگان در ادامه بیان داشت: فضای کتابخانه ها باید مناسب و با نشاط باشد.و مطالعه کتاب باعث زنده شدن قوه ابتکار و بالا بردن قوه تجزیه و تحلیل و استقلال فکری می گردد.

وی به تلاش برای راه اندازی کتابخانه شهر سیراف اشاره کرد وگفت:برای شروع فعالیت کتابخانه سیراف لازم است تمام امکانات در جهت راه اندازی کتابخانه شهر باستانی سیراف قرار گیرد و اقدامات لازم به عمل آید.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه ضمن اینکه اسماعیلی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کنگان گزارش جامعی از اهم اقدامات صورت گرفته را ارائه کردند، هر یک از اعضاء به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی پرداختند.اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه