کد خبر : 69902تاریخ ثبت : 1396/12/15 08:55:35
 رسیدگی به امورات خانواده های محروم و بی بضاعت یک صدقه جاریه است فرماندار کنگان:

رسیدگی به امورات خانواده های محروم و بی بضاعت یک صدقه جاریه است

فرماندار کنگان گفت: افزایش سه برابری یارانه های تحت پوشش می تواند کمک های زیادی به اقشار کم درآمد نماید.

به گزارش کوگانافرماندار کنگان ضمن تبریک این روز و آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف و برنامه ها در راستای سیاست دولت تدبیر و امید و یاری رساندن به طبقه محروم جامعه تاکید کردند و گفت : هدف کمیته امداد رفع فقر از چهره جامعه است و توانمند سازی ، اشتغال زائی پایدار یکی از مهمترین اهداف این نهاد است.

وی افزود: همین محرومین بودند که در شکل گیری این انقلاب نقش بسزایی داشتند.

فتح الله نوروزی با اشاره به اهمیت تکریم ایتام بیان داشت: رسیدگی به امورات خانواده های محروم و بی بضاعت یک صدقه جاریه است.

فرماندار کنگان با اشاره به اقدامات دولت در جهت افزایش سه برابری حقوق افراد تحت پوشش و ایتام یادآور شد و گفت: افزایش سه برابری یارانه های تحت پوشش می تواند کمک های زیادی به اقشار کم درآمد نماید.

فتح الله نوروزی نیز با استقبال از طرح احسان و نیکوکاری و تعامل با شرکت های مستقر در منطقه در زمینه کمک و یاری رساندن به ساخت مسکن مددجویان اعلام آمادگی را جهت بررسی و در دستور کار خود قرار دادند.

در این دیدار عبدالحسین رهبر رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان کنگان از حضور فرماندار در جمع کارکنان این اداره ابراز خرسندی نمود و به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده به مددجویان تحت پوشش کرد.

وی خواستار توجه جدی و یاری رساندن به مددجویان تحت پوشش این نهاد شدند.


اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه