کد خبر : 69885تاریخ ثبت : 1396/12/9 13:14:27
جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان کنگان تشکیل شد

جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان کنگان تشکیل شد

جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان کنگان در سالن جلسات فرمانداری این شهر تشکیل شد

به گزارش کوگانا،فرماندار کنگان با توجه به اهمیت و لزوم تأمین امنیت مسافران و گردشگران بر ضرورت ساماندهی قایق های تفریحی در سواحل شهرستان کنگان تأکید کرد و گفت: تردد هر گونه قایق های موتوری در محور سواحل شهرها و روستاهای شهرستان باید با مجوز انجام شود و هیچ قایقی در ایام نوروز بدون مجوز حق جابجایی مسافران را ندارند.

نوروزی  بیان نمود: محیط های شهری و روستایی ما باید برای مسافران مهیا شود با آمادگی لازم برای پذیرایی از مسافران را داشته باشند و همچنین ورودی های مختلف شهرستان باید تمهیدات لازم برای ورود مسافرین داشته باشند.

 نوروزی افزود: عامل امنیت و بویژه احساس امنیت و برخورد مناسب با مسافران از جمله عوامل بسیار مهمی است که در میزان ماندگاری مسافران و گردشگری در یک منطقه تأثیر بسزایی دارد.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین کار ما بحث رضایتمندی است و باید به گونه ای عمل کنیم که رضایت مضاعف مسافران را داشته باشیم.

فرماندار کنگان نوروز را فرصتی مناسب برای شناساندن ظرفیت های منطقه عنوان کرد و خاطر نشان ساخت : اگر بخواهیم به نحو احسن پذیرایی مهمانان نوروزی باشیم و باید تمامی امکانات در این راستا بسیج شوند.

 فتح الله نوروزی در ادامه بیان داشت: ما در شهرستان ساحلی هستیم می خواهیم میزبان باشیم،از این ظرفیت های شهرستان، به نحو مطلوب و موثر آنچه که حق مرد این شهرستان می باشد به آنان معرفی کنیم.اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه