کد خبر : 69803تاریخ ثبت : 1396/12/8 08:53:16
جشنواره طرح جابر بن حیان در آموزشگاه دخترانه کوثر شهر کنگان افتتاح شد + تصویر

جشنواره طرح جابر بن حیان در آموزشگاه دخترانه کوثر شهر کنگان افتتاح شد + تصویر

جشنواره طرح جابر بن حیان با حضور مسولین محلی در آموزشگاه دخترانه کوثر شهر کنگان افتتاح شد

به گزارش کوگانافرماندار کنگان خطاب به مدیران ومعلمان مدارس شرکت کننده در جشنواره گفت: باید توجه ی بیشتری به پتانسیل های خلاق داشته باشید و امکانات خوبی به همراه آموزش های هدفمند برای آنان مهیا کنید چرا که آینده ی کنگان وابسته به همین دانش آموزان است.

فتح الله نوروزی با اشاره به اینکه دوران ابتدایی دوران سرنوشت سازی است، بیان داشت: طرح هائی نظیر طرح جابر بن حیان در بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزان تاثیر بسزای دارد ، لذا ما با ایجاد خودباوری درانها، فردای کنگان را بیمه و آینده دانش آموزان را تضمین کرده ایم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کنگان نیزگفت: طرح جابربن حیان عنوان پروژه ای است که در سالهای اخیر در آموزش و پرورش رونق پیدا کرده که دانش اموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی در این طرح شرکت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش در ادامه بیان داشت : این طرح در قالب پروژه های کتبی، دست سازه ها، آزمایش یا نمایش ملی قابل ارائه است.

وی با بیان اینکه 12 مدرسه ابتدایی در این طرح حضور داشتند، افزود: امسال 90طرح در این جشنواره شرکت کرده اند که 9 طرح انتخابی توسط داوران به استان معرفی می گردد و در مرحله استانی رقابت می کنند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه