کد خبر : 69778تاریخ ثبت : 1396/11/17 09:51:52
دیدار مسولان شهرستان کنگان از خانواده معظم شهدای شهر سیراف + تصویر

دیدار مسولان شهرستان کنگان از خانواده معظم شهدای شهر سیراف + تصویر

به مناسبت دهه فجر مسولان شهرستان کنگان از خانواده معظم شهدای شهر سیراف دیدار کردند.

به گزارش کوگانادر این دیدار فرماندر کنگان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام برای خانواده شهدا آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کردند و طی سخنانی اظهار داشت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه مدیون مجاهدت ها، رشادت ها صبر و استقامت خانواده های شهدا می باشد.

وی افزود: خدمت به مردم به ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگران یک افتخار است و هرچه داریم از برکت خون شهداست

نوروزی در ادامه گفت: ما را دعا کنید تا بتوانیم در خدمت رسانی به مردم و دینی که داریم به شهر سیراف ادا کنیم و وظیفه خود می دانم نام زیبای شهر تاریخی سیراف در سطح جهان و کشور شناخته شود و برای توسعه این شهر از هیچ کوششی فرو گذار نخواهم کرد.

امام جمعه سیراف گفت: اقتدار و امنیت این کشور مدیون ایثارگری ها و فداکاری های شهدا و جانبازان می باشد.

حجه الاسلام عاشوری بیان داشت: باید آرمان های والای شهدا را حفظ کرد و با عزت و سربلندی راه آنان را ادامه دهیم چرا که همین شهدا بودند که راه شرف و ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام را به ما نشان دادند.

در این دیدار ها هدایایی به رسم ادب تقدیم خانواده شهید اسدی و سیراب نمودند."روحشان شاد"

قابل ذکر است در این دیدار جانشین فرماندهی سپاه کنگان، رییس بنیاد شهید، رییس بیمارستان حضرت امام خمینی(ره) شهرداری و شورای اسلامی سیراف فرماندار را همراهی کردند.

محمد نادری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کنگان گزارشی از اقدامات انجام شده به خانواده های معظم شهدا ارائه کردند. شهر سیراف در 35 کلیومتری مرکز شهرستان کنگان و تعداد 13 شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده و شهید ابراهیم یگانه اولین شهید جنگ تحمیلی در استان بوشهر می باشد.
 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه