کد خبر : 69771تاریخ ثبت : 1396/11/15 13:29:45
یادواره اولین شهید انقلاب شهرستان کنگان در روستای برکه چوپان برگزار شد+ تصویر

یادواره اولین شهید انقلاب شهرستان کنگان در روستای برکه چوپان برگزار شد+ تصویر

یادواره اولین شهید انقلاب شهرستان کنگان با حضور مسولین محلی شهرستانی در روستای برکه چوپان برگزار شد.

به گزارش کوگانافرماندار کنگان ضمن تقدیر از تمامی نهادها و ارگان های دست اندر کار برگزاری یادواره شهدا گفت: باید همه پیرو راه شهیدان باشیم و این مسیر پر افتخار را ادامه دهیم.

 نوروزی عنوان کرد: دهه ی فجر یادآور آزادی ایران از زنجیر استکبار است، روزهای تاریخی و روزهای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است.

وی افزود: شهیدان با تقدیم جان خود درراه اسلام و انقلاب، راه و روش زندگی به ما نشان دادند که همواره باید در راه ولایت و انقلاب قدم برداریم و یادواره شهدا را پاس بداریم.

فتح اله نوروزی بیان داشت: بی شک همه این را می دانند که امروز ما  نیازمند شهدا  و آرمان شهدا هستیم و هرچه بهتر این مراسم برگزار شود و تمام وجودمان و برنامه ریزی مان در سایه ایمان به خدا، رهبری و امام راحلمان در کنار وحدت کلمه و حضور گستردگی مردم باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزش های انقلاب به نسل های آینده خاطر نشان کرد : زندگی امروز ارمغان خون هایی است که به ما درس آزادگی داده است تا میوه جمهوری اسلامی رسیده شود و این میوه، میوه گرانبهایی است.

وی مقام شهدا را بسیار ارزشمند و فاخر دانست و بیان داشت : باید یادواره شهدا را برگزار کنیم و زنده نگه داریم یاد شهدا را تا اهمیت جایگاه شهید و شهادت را بیان کنیم.

 نوروزی با بیان اینکه مردم این شهرستان همواره در روند پیروزی انقلاب ، حوادث بعد از آن نقش آفرینی ویژه داشتند بیان کرد: اقتدار، امنیت و پیشرفت انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان بویژه شهید هاشمی است.

وی با اشاره به اینکه شهدا رسالت خود را به انجام رساندند عنوان کرد:بیایید از سفره شهدا درس بگیریم، درس خدمت رسانی به مردم است.

 نوروزی در پایان تصریح کرد: در دهه ی فجر 96 یکبار دیگر بیاییم عهد ببندیم راه امام و هدف امام را فراموش نکنیم.

در این آیین از خانواده شهید هاشمی با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

روستای ساحلی برکه پوپان با 300 خانوار و 1352 نفر جمعت در پنج کیلومتری بندر کنگان واقع است.اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه