کد خبر : 69761تاریخ ثبت : 1396/11/13 11:21:59
فرماندار کنگان:

43 میلیارد تومان پروژه در ایام‌ دهه فجر در شهرستان کنگان افتتاح می‌شود

نشست خبری فرماندار کنگان با خبرنگاران شهرستان کنگان به مناسبت دهه فجر در سالن جلسات فرمانداری کنگان برگزار شد.

به گزارش کوگانا در نشست خبری فرماندار کنگان با خبرنگاران شهرستان کنگان گفت: خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی هستند.

وی ادامه داد: بخشی مهمی از توسعه هر منطقه بستگی به حضور رسانه ها در خط مقدم کار است. قطعا دوره حضور بنده در کنگان ، دوره رشد و بالندگی رسانه های شهرستان خواهد بود

نوروزی در مورد طرح پروژه های که قرار است در دهه فجر بیان کرد:43 ملیارد تومان تومان میزان پروژه های افتتاحی و آغاز عملیات اجرایی شهرستان کنگان در دهه فجر است.

فرماندار کنگان افزود: امید اجتماعی را با همگرایی، همدلی و وحدت تقویت کنیم.

وی اضافه کرد: همه گروه های سیاسی و اجتماعی در جهت توسعه منطقه مورد حمایت ما هستند و هیچ کسی را از قطار توسعه شهرستان کنگان پیاده نخواهیم کرد. هر کس منافع عمومی را دنبال میکند، وی را همراهی می کنیم.

نوروزی با اشاره به  ظرفیت منطقه افزود: تا کنون توانسته ایم از ظرفیت صنعت منطقه استفاده کنیم؛ قطعا این تعامل در ادامه راه نیز تقویت خواهد شد. معتقدم با توجه به ظرفیت های فرهنگی و هنری منطقه، صنعت میتواند از این توان استفاده کند.

وی در پایان گفت: دوست دارم در کنگان، با مردم و برای مردم خدمت کنم. نگاهم این است که رسانه ها میتوانند کمک شایانی به ما و توسعه شهرستان داشته باشند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه