کد خبر : 69760تاریخ ثبت : 1396/11/12 13:45:57
 سپاه کنگان همزمان با دهه فجر 80 برنامه در شهرستان کنگان برگزار می‌کند فرمانده مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنگان

سپاه کنگان همزمان با دهه فجر 80 برنامه در شهرستان کنگان برگزار می‌کند

وی از اجرای 80 برنامه دهه فجر در شهرستان کنگان خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی که توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت تابعه و اقشار بسیج برگزار خواهد شد. برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد و انتطار می رود در این راه از تمام طرفیت ها استفاده شود.

به گزارش کوگانا سرهنگ اسماعیل تاجیک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنگان در گفت گو با خبرنگار کوگانا گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و همراهی ملت ایران با امام برگ زرینی در تاریخ اسلام و جهان ایجاد کرد که باید هرساله این ایام را باشکوه‌ بیشترگرامی بداریم.

 
وی از اجرای 80 برنامه ویژه دهه فجر در سپاه شهرستان کنگان خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی که توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت تابعه و اقشار بسیج برگزار خواهد شد که برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی انتظار می‌رود از تمام ظرفیت‌ها استفاده شود.
 
فرمانده سپاه شهرستان کنگان افزود: زنگ انقلاب، غبارروبی، دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدای شهرستان، برگزاری نشست‌های بصیرتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، جشن انقلاب، برگزاری یادواره شهدا،نمایشگاه یاس مدینه، برگزاری دعا و زیارت عاشورا، نمایشگاه عکس و حضور بسیجیان در راهپیمایی روز 22 بهمن از مهم‌ترین برنامه‌های ستاد دهه فجر سپاه شهرستان کنگان است.
 
تاجیک تصریح کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی، بهانه و فرصت مبارکی است تا تمامی دلسوختگان و وارثان حقیقی ضمن تجدید و تحکیم ارزش‌ها و آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی جانفشانی و ایثارگری موحدان پاک طینت و مبارزان عاشق را گرامی داشته و بر پویایی و همراهی ملت بزرگ ایران تاکید داشته باشند.
 
وی بیان کرد: سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین با اعتقاد راسخ و پایبندی به اندیشه‌های سترگ امام (ره) و فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در تلاش هستند در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اتخاذ تدابیری هرچه مطلوب‌تر، زمینه برگزاری آیین‌های پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم آورند.
اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه