کد خبر : 69744تاریخ ثبت : 1396/11/11 11:02:21

جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان کنگان تشکیل شد + تصویر

سرپرست فرمانداری کنگان گفت: خدمت صادقانه و بی مزد و منت و تسریع در امور مردم مهمترین راه شکرگزاری نعمت الهی انقلاب اسلامی است

به گزارش کوگانافتح الله نوروزی روز چهارشنبه در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان کنگان افزود: تکریم مردم در همه امور ضروری است زیرا آنها با حضور با بصیرت و آگاهانه خود در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی درجبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس و عبور از کوران حوادث گوناگون در چند دهه اخیر در کنار رهبری داعیانه امام راحل و خلف صالح ایشان سهم عمده دارند.

وی با اشاره به اینکه در دهه فجر چندین طرح در این شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد بیان کرد: کارگروه نظارت بر طرح های عمرانی فعال و دقت شود طرح ها با حداکثر کیفیت اجرا شود.

نوروزی ادامه داد: تکریم خانواده معظم شهدا، سرکشی از مددجویان و برگزاری برنامه های نشاط اجتماعی در شهرها، روستاها و بویژه مدارس، بازی های بومی و محلی و برنامه ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی با حفظ حرمت ایام فاطمیه در اولویت برنامه های دهه فجر قرار گیرد.

وی با اشاره به نیاز شهرستان به مدارس جدید و فضاهای آموزشی گفت: انجمن خیرین مدرسه ساز در این شهرستان فعال شود. در این جلسه مسئولان و اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان کنگان معرفی شدند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه