کد خبر : 69716تاریخ ثبت : 1396/10/24 11:51:13

حکم محرومیت برای داوران فینال جنجالی کشتی پهلوانی

تصمیمات فدراسیون کشتی در خصوص اشتباهات تیم داوری فینال جنجالی سنگین وزن کشتی پهلوانی قهرمانی کشور صادر شد.

به گزارش کوگانا

فدراسیون کشتی پیرو صورت جلسه کمیته ویژه بررسی عملکرد داوری در فینال مسابقه سنگین وزن کشتی پهلوانی کشور در مشهد تصمیمات خود را در مورد تیم داوری این مسابقه اعلام کرد.

بر این اساس تصمیمات فدراسیون به شرح زیر است:

۱- داور وسط با استناد به بندهای یک و دو از صورتجلسه مذکور، از یک نوبت اعزام به مسابقات بین المللی و یک نوبت قضاوت درمسابقه داخلی - بین المللی محروم می شود.

۲- رئیس تشک مسابقه مورد نظر،  با استناد به بند های چهارم و پنجم از صورتجلسه یاد شده، از دو نوبت اعزام به مسابقات بین المللی و دو نوبت قضاوت در مسابقات داخلی – بین المللی محروم می شود.

۳- سرپرست فنی  مسابقات با استناد به بند ششم از صورتجلسه یاد شده، از دو نوبت اعزام به مسابقات بین المللی و همچنین شش ماه حضور در جایگاه سرپرست فنی مسابقات، در کلیه رقابت های داخلی، ملی و بین المللی محروم می شود.

۴- رئیس کمیسیون  داوران با استناد به بندهای هفتم و هشتم از صورتجلسه مذکور و  بدلیل اهمال در اجرای بند ۳ – ۱ از صورتجلسه کمیسیون داوران و نیز عدم پیگیری امور محوله بعنوان مسئول امور داوری کشتی پهلوانی کشور از جایگاه رئیس کمیسیون داوری، به جایگاه سرپرستی کمیسیون مذکور تا زمان برگزاری انتخابات کمیسیون داوران فدراسیون کشتی در اسفندماه سالجاری، تنزل می‌یابد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه